Krása a móda

Parfémy podle znamení: zvolte si ten správný pro rok 2023

Parfémy podle znamení: zvolte si ten správný pro rok 2023

Každý z nás má svůj oblíbený parfém. Nemůžete-li se rozhodnout, pomůže vám vaše znamení. Na jaké vůně se tedy zaměřit? Nechte se inspirovat našimi tipy.

Kozoroh

Miluje parfémy vytříbených vůní, které jsou zároveň elegantní. Zaujmou jej takové vůně, které mají nádech Orientu – s vůní koření nebo vanilky. Mohou však být i v kombinaci s dřevitými tóny.

Vodnář

Dává přednost lehkým tónům a vůním mladistvého charakteru. Upřednostňuje květinovo-dřevité a ovocné tóny. Také mu voní vůně orientální, které v sobě skrývají tajemno.

Ryby

Milují svěží a čisté vůně, které mají romantický nádech. Přednost dávají svěžím květinovo-ovocným tónům.

Beran

Upřednostňuje vůně, které překypují energií, které strhávají pozornost. Mezi klíčovými ingrediencemi hrají prim tóny dřevité a citrusové.

Býk

Miluje smyslné parfémy, které podtrhují jeho osobnost. Dává přednost jednoduchosti a pronikavým vůním, které mají exotický nádech. Nejvíce mu voní ambra, pačuli nebo bergamot.

Blíženci

Velmi rádi vůně střídají. Vybírají si parfémy svěží a energetické, ale také svěží květinovo-dřevité. Může se jednat i o méně tradiční kombinace.

Rak

K tomuto znamení budou nejvíce ladit vůně jednoduché, s romantickým nádechem. Měly by být svěží, ne moc nápadné. Ladí vůně květin nebo pudrové.

Lev

Dává přednost vůním orientálním, které v sobě ukrývají kombinaci vonných esencí. Parfémy jsou smyslné a velmi intenzivní. Kombinují v sobě květinové tóny s citrusy a pačuli.

Panna

Miluje vůně, které jsou jemné a svěží. Přednost dává kombinacím, které nejsou příliš komplikované, ale dodají jí sebevědomí. Mohou obsahovat vanilku, jablko či pomeranč.

Váhy

Mají rády jednoduchost. Vyznávají vůně květinovo-ovocné s převahou citrusů, pižma nebo ambry.

Štír

Toto znamení přitahují vůně, které jsou nasládlé, těžší a dřevité, s nádechem Orientu. Nesmí v nich chybět santalové dřevo, pačuli nebo vanilka.

Střelec

Pořizuje si vůně lehké, s nádechem květin. Voní mu parfémy, které jsou nespoutané a exotické, hravé a energetické, se špetkou Orientu.