Krása a módaMóda

Outfity podle znamení: 12 různých stylů pro 12 znamení zvěrokruhu

Outfity podle znamení: 12 různých stylů pro 12 znamení zvěrokruhu

Každý z nás se narodil v určitém znamení zvěrokruhu. To nám předurčuje nejen určité povahové rysy a vlastnosti, ale naše znamení promlouvá i do partnerských vztahů. A můžeme skládat i outfity podle znamení, protože ke každému z nás sedí něco trochu jiného.

Outfity podle znamení

Ať už jste se narodili ve znamení Blížence, Raka nebo Střelce, určitě vás zajímá, jaké outfity podle znamení k vám pasují. Tak se na to pojďme společně podívat.

Beran

Berani se vyžívají v klasice, nedají na aktuální trendy a jdou si svou vlastní cestou. Sedí k nim barva ohnivé červené, která by tak vždy měla být prvkem jejich outfitu.

Býk

Outfit podle znamení Býka se nese v zemitých barvách. Býci milují pohodlné kousky, od toho se odráží i jejich volba oblečení. Rádi ukazují holou kůži.

Blíženci

Blíženec není jen znamení mnoha tváří, ale i znamení mnoha stylů. Je to s ním jako na houpačce, neustále střídá trendy. Nosí roztrhané rifle i elegantní šaty.

Rak

O Racích je známo, že jsou velmi emočně založení. Podle své nálady proto střídají i outfity. Milují pastelové barvy, vyžívají se v krajce i hedvábí.

Lev

Outfity podle znamení Lva jsou na první pohled divoké a sebevědomé – stejně jako tohle znamení zvěrokruhu. Zlatá barva je pro ně jako stvořená, s oblibou ukazují holé nohy.

Panna

Panny jsou od narození perfekcionistky, což je vidět i na jejich oblékání. Dávají přednost střídmosti a eleganci. Nosí kostýmky a pouzdrové sukně.

Váhy

Váhy rády střídají, co nosí. Jejich barvou je modrá a růžová, dokážou nosit jak romantické šaty, tak i pánský styl.

Štír

Outfit podle znamení Štíra? Odvážný a zároveň pohodlný, na tom si totiž potrpí. Chtějí vypadat šik a trendy, ale nevzdají se komfortu. Razí heslo, že v jednoduchosti je krása.

Střelec

Střelci jsou svobodomyslní, což se projevuje i na tom, jak se oblékají. Neřeší trendy, dělají si věci po svém. Jsou otevřeni experimentům, milují potisky, různé nášivky a divoké doplňky.

Kozoroh

Jestli si Kozoroh v něčem libuje, pak je to kombinace černé a bílé barvy. Uvidíte je v botách na podpatku i v teniskách. Milují úzké džíny a bílé košile.

Vodnář

Vodnáři jsou nezávislí. Outfit podle znamení Vodnáře má především zemité tóny, nosí divoké třásně i veselé květy. Miluje rozevláté oblečení, boho styl mu není cizí.

Ryby

Ryby „plavou“ mezi odstíny moře, tedy jakákoli modrá je pro ně dobrá. Nosí romantické krajky, jemné výšivky, zkrátka cokoli decentního. Na extravaganci je neužije.