Krása a módaMóda

Outfity podle Kate Middleton: Inspirujte se jejími modely

Outfity podle Kate Middleton: Inspirujte se jejími modely

Otázku, jak se oblékat jako Kate Middleton, si pravidelně klade mnoho žen po celém světě. Princezna z Walesu je vždy krásně upravená a vhodně oblečená pro každou příležitost, a pokud jde o módu, má vskutku obdivuhodný styl! Které kousky si můžete pořídit i vy?

Neformální oblečení ve stylu minimalismu

Princezna z Walesu miluje přírodu, a proto je její outdoorový šatník na jedničku. Pohodová a ležérní Kate Middleton má ráda klasické minimalistické kapslové kousky. Patří sem například úzké džíny, jednobarevný top nebo vesta.

Mini kabelka

Pokud si pozorně prohlédnete outfity Kate Middleton, pak by vás měl zaujmout jeden nenápadný doplněk. A jedná se o minikabelku, která dodá vašim šatům na eleganci. Vévodkyně z Cambridge je sice královnou stylu, ale její sbírka dámských kabelek se stala skutečným doplňkem jejího královského stylu.

Kalhotový kostým

Volba kalhotového kostýmu umožňuje Kate zachovat formální a dobře sladěný vzhled, zatímco vnesení barvy do souboru dodává mladistvý dojem. Skvělým příkladem je růžový oblek, který si Kate nedávno oblékla do Foundling Museum, jehož je patronkou. Navíc se obleky nedávno vrátily na přehlídková mola, a to ve všech barvách duhy, což z nich činí snadnou volbu, pokud jde o to, jak se oblékat jako Kate Middleton.

Bílé tenisky

Ačkoli jsme zvyklí vídat Kate Middleton v elegantních šatech a oslnivých diadémech, vévodkyně z Cambridge chápe, že žádný neformální komplet není kompletní bez několika důležitých kousků: pohodlného topu a kalhot a také klasických tenisek. Pokud jde o obuv, Kate ráda dává přednost jednoduchým funkčnějším bílým teniskám. Ve volném čase se Kate řídí pravidlem, že je pohodlí klíčové.

Midi šaty

Pokud jde o nejlepší šaty, princeznu z Walesu je těžké překonat. Kate často volí pro plnění svých královských povinností šaty v midi délce a často nosí jednobarevné kousky nebo ty puntíkované. S potisky je Kate opravdu opatrná. Stejně jako mnoho z nás, i Kate si oblíbila květinové midi šaty, protože bez námahy splňují sartoriální linii, působí uhlazeně a upraveně, ale zároveň přátelsky a žensky. Krom toho vévodkyně z Cambridge často volí áčkovou siluetu, která je vypasovaná v pase, s mírně plnější sukní, která sahá zhruba do délky lýtek.

Zdroj titulního obrázku: Profimedia.cz