Horoskopy

Neustále nespokojená znamení: pro tato 4 je vždy všechno špatně

Neustále nespokojená znamení: pro tato 4 je vždy všechno špatně

Nespokojenost nemusí být vždy špatná. Může nás motivovat a posouvat kupředu. Mezi lidmi však najdeme i takové, kterým kdybyste snesli modré z nebe, objeví na tom chybu. Těmto jedincům není nic dost dobré, stěžují si a hledají jen nedostatky. Tohle jsou 4 neustále nespokojená znamení zvěrokruhu:

  • Beran
  • Panna
  • Štír
  • Kozoroh

Beran

21. 3. až 20. 4.

K tomu aby byli Berani nespokojení, jednoduše stačí, když s nimi nebudete souhlasit. Nesnáší ztrátu kontroly a zpochybňování jejich činů nebo výroků. Místo toho, aby zkusili zapřemýšlet nad tím, kde mohla vzniknout chyba, okamžitě se rozzuří a vše svedou na vás.  

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Blíženci chtějí být neustále stimulování a touží po nových podnětech, rutina je unavuje. To je však vede k jisté rozpolcenosti v pracovním a milostném životě. I když navenek působí šťastně a spokojeně, uvnitř je sžírá nervozita a nespokojenost. Neumí však identifikovat z čeho pramení a snaží se ji odstranit dalším projektem, koníčkem nebo novým partnerem. Pořád se opakující začátky jim však nepřinášejí požadované uspokojení. Naopak je dělají neustále nespokojenými.

Panna

23. 8. až 22. 9

Mezi znameními nenajdete nikoho tak nespokojeného, jako jsou právě Panny. Toto znamení na sebe i na všechny ostatní klade tak vysoké nároky, že je nelze nikdy splnit stoprocentně. Vždy si najdou něco, co by šlo udělat ještě lépe a detailněji. Jejich neustálá touha po dokonalosti jim neumožňuje cítit se opravdu šťastně. 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Štíři jsou velmi vášniví. Pocity a události prožívají intenzivně. Jakmile něco nedopadne podle jejich představ, můžete si být jisti, že vám to dají pocítit. Pro Štíra bude špatně váš pozdrav i každý pohled. Jeho nespokojenost může přerůst až v nenávist. V takovém případě je lepší, vyhnout se jim obloukem.