Horoskopy

Neohrabaná znamení: žebříček TOP 5 nešikovných znamení

Neohrabaná znamení: žebříček TOP 5 nešikovných znamení

Každý den není posvícení. Někdy se zkrátka kazí, co se dá. Některá znamení ale mají předpoklad si v tyto špatné dny i ublížit. Toto je žebříček 5 neohrabaných znamení zvěrokruhu.

STŘELEC (22. 11. – 21. 12.)

Ačkoliv jsou střelci nejdobrodružnější znamení, vévodí také žebříčku neohrabanosti. V podstatě pro ně neexistuje bezpečné místo a dokáží si ublížit i na nejvíce bezpečném místě. Například si jsou schopni vyšplíchnout mýdlo do očí. Na úrazy při vaření jsou přímo experti.

RYBY (19. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou tak ohrabané, že neustále do někoho vráží nebo jim způsobují jiné nepříjemnosti. I když se velmi snaží těmto situacím předejít, je to jako magnet a katastrofy zkrátka přitahují. Blízké okolí ryb už si na tuto neohrabanost zvykli a tak učiní veškerá nutná opatření, která je potřeba učinit, aby předešli jakékoliv újmě.

RAK (21. 6. – 22. 7.)

Neohrabanost raků nespočívá v tom, že by něco zničili, ale jde spíše o to, jak mluví s lidmi, respektive to, co ostatním říkají. Rádi si pustí pusu na špacír a často prozradí informace, které by si raději měli nechat pro sebe. Může se také stát, že se snaží být na sílu až příliš milí, což nepůsobí nikdy dobře.

BLÍŽENCI (21. 5. – 20. 6.)

Blíženci jsou skvělými baviči. Když ale vypráví některou ze svých zábavných historek, máchají rukami kolem sebe, čímž se jim čas od času podaří shodit věci, které jsou v jejich blízkém okolí, nebo někoho polijí pitím.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny se dostávají do neohrabaných situací svým přesvědčením, že dokáží všechno na světě. Odhodlaně budou překonávat i přes výstrahy všechny překážky i za cenu toho, že si zlomí nohu nebo jinak zraní.