Kdo z nás se někdy nepotýkal se zlostí? Některá znamení jsou zlostnější, než ta ostatní. Která znamení jsou nejvíce zlostná?
Beran
Jestliže se Beran potýká se zlostí, projevuje ji celkem velkým výbuchem. Svoje emoce rozhodně neskrývá, Snadno vzplane hněvem, ale také ten hněv velmi rychle vyhasne. Pokud se s ním nedáte do sporu, přejde jej vztek velmi rychle.
Býk
Toto znamení je velmi rozvážné a zlost je u něj dlouhodobá záležitost. Aby se u něj projevila, musí jej něco štvát delší dobu. Zlost projevuje jen velmi zlehka, do okolí vysílá varovné signály – ztichne a projevuje se chladně. Je to předzvěst zlostného výbuchu. Jakmile začne zuřit, nebere v potaz žádné argumenty.
Přečtěte si také: Submisivní znamení zvěrokruhu: tato 3 se podvolí každému
Blíženci
Jedince narozené v tomto znamení jen tak něco nerozzlobí. Místo vzteku jsou však sarkastičtí a mohou tak leckomu ublížit. Rádi se se svým okolím popichují. Ve zlosti jsou nepředvídatelní. Pokud cítí zlost, potřebují ji ze sebe dostat.
Rak
Rak je nejcitlivěhší znamení zvěrokruhu. Svoje negativní emoce neumí vyjádřit tak, jak by chtěl. Nemá rád scény. Pokud má zlost, stáhne se do sebe a začne trucovat. K odeznění zlosti potřebuje omluvy.

Lev
Lev je znamení, které je velmi hrdé. Jakmile jej někdo urazí, velice snadno se naštve a má zlost. Tu dá najevo velmi intenzivně. Vzhledem k tomu, že nemá rád hádky, své výbuchy se snaží zkrátit na minimum.
Přečtěte si také: Tahle drobnost stála v 90. letech 50 Kčs. Dneska ji hledají čeští sběratelé z celé republiky a zaplatí za ni klidně i 16 000 Kč
Panna
Charakteristickou vlastností pro Panny je zaměření na detail. Rozčílit ji není vůbec jednoduché. Pokud má zlost, dlouho jí nevydrží. Zlost drží v sobě dokud to jde. Na povrch se pak dostane kvůli drobné hlouposti.
Váhy
I když se Váhy umí dokonale zlobit, nemají rády konflikty a tak se snaží zachovávat klid. Velmi rychle se naučí, jak svoje negativní emoce zpracovat, aniž by jim uškodily. Mají pocit, že zlost nepatří k jejich lehkomyslné povaze. Pokud vás tento obsah zaujal, přečtěte si také Submisivní znamení zvěrokruhu: tato 3 se podvolí každému.
Štír
Zlost prožívá toto znamení spíše vnitřně. Dokud jej někdo nebo něco nenaštve opravdu hodně, nedává ji najevo. Rozzlobit jej není vůbec jednoduché.
Přečtěte si také: Nemáte v šuplíku po dědovi tuhle drobnost? Kdo ji najde, tomu sběratelé dají na ruku klidně i 200 000 Kč

Střelec
Střelec má rád dobrou hádku. Díky ní může dokázat svoje znalosti. Pokud má zlost, umí se tvářit, že se nic neděje. Svoje negativní emoce ventiluje nenápadně.
Kozoroh
Je to znamení logické a jeho logika mu brání ve zlobě. Pokud má zlost, nedává ji příliš najevo, snaží se vystupovat s klidem.
Vodnář
Toto znamení patří mezi nejklidnější. Svoje pocity vyjadřuje velmi netradičně. Jakmile má zlost, potřebuje se vypovídat, jen tak si vyčistí hlavu.
Přečtěte si také: 4 znamení zvěrokruhu, která vaří nejlepší nedělní oběd. Návštěvy se k nim hrnou z celé ulice
Ryby
Je to znamení hodně citlivé, které se však na svoje emoce příliš nezaměřuje. Zlost má i kvůli maličkostem. Pokud se s někým hádá, hraje si na oběť. Všechno si vyčítají a samy sebe stresují, vytvářejí hororové scénáře.


