Další

Nejvíce upřímná znamení: Tyhle 3 znamení neumí lhát

Nejvíce upřímná znamení: Tyhle 3 znamení neumí lhát

Máte smůlu ve vztazích? Neustále narážíte na muže, kteří vám lžou, nebo na ženy, které nejsou dobrými kamarádkami? Možná si jen za partnery a přátele vybíráte nevhodná znamení. Prozradíme vám, která znamení zvěrokruhu lhát neumí i to, která znamení lžou často.

Pravdomluvný Býk (21. 4.–21. 5.)

Býci nelžou, a to už z principu. Zakládají si na tom, že je na ně spolehnutí a nechtějí si pokazit reputaci. Lhaní se jim příčí, považují ho téměř za hřích. Jsou to takové čisté duše, někdy až naivní.

Býci navíc ke lhaní nemají žádné předpoklady. Neumí vymýšlet výmluvy, nejsou dostatečně pohotoví. Nikdo by jim jejich lež neuvěřil. Prozradil by je i výraz jejich obličeje.

Ctnostný Lev (23. 7.–22. 8.)

Lev je rozený vůdce a moc dobře ví, že lež by ho mohla o jeho postavení připravit, kdyby se na ni přišlo. Nehodlá tak nic riskovat a lže opravdu jen ve zcela výjimečných případech. Zakládá si na své cti a bezúhonnosti.

Upřímný Střelec (23. 11.–21. 12.)

Střelci lhaní z duše nenávidí. Nelžou a nesnášejí, když lže někdo jiný. Lhát nedokážou ani ve výjimečných případech a tehdy, kdy by možná trochu zalhat měli. Jsou upřímní, zásadoví a můžete si být jistí, že z jejich úst vždy uslyšíte pravdu, byť by byla sebevíc krutá.

Lež na denním pořádku je u těchto znamení zvěrokruhu:

Blíženci: Každý člověk občas zalže, ale Blíženci lžou neustále. Lež jim nedělá žádné problémy.

Štíři: Lidé narození v tomto znamení jsou zdatnými manipulátory a k manipulaci lež bezpochyby patří. Chtějí-li si někoho omotat kolem prstu, neváhají kvůli tomu zalhat.

Vodnáři: Přesvědčivě lhát umí i Vodnář. Někdy lže jen proto, že se nudí, jindy proto, aby byl zajímavější. Dělá si zkrátka, co se mu zachce.

Ryby: Mezi nejlepší lháře pak patří Ryby. Jsou kreativní a vymýšlení lží je doslova baví.