Další

Nejsilnější konopná mast – naše zkušenosti

Nejsilnější konopná mast – naše zkušenosti

Přemýšlíte nad pořízením konopné masti a rádi byste vybrali tu nejlepší a nejsilnější na trhu? Připravili jsme pro vás článek s jejich výběrem, popsali účinky a zaměřili se i na naše osobní zkušenosti s jejich používáním.

Nejsilnější konopná mast

Pokud se zajímáte o nejsilnější konopné masti, měli byste hledat takové, které obsahují co největší podíl CBD. To v podstatě vyjadřuje množství účinné látky a také sílu masti. V následujících řádcích vám představíme masti, které patří mezi uživatelsky nejoblíbenější a nejsilnější.

Konopný Táta Konopná mast čistá 80 ml

V 80 ml balení se nachází celkem 90 mg CBD, což mast řadí k těm nejlepším na trhu. Její výhodou je certifikace, kterou výrobce dokládá složení a spokojenost s funkčností dokládá i celá řada spokojených zákazníků. Vzhledem k množství se jedná spíše o dražší produkt, ale pokud vám nevadí větší investice, určitě neuděláte pořízením krok vedle.


MEDPH Konopná mast 55 % konopného oleje 100 g

Tato mast se pyšní zastoupením 55 % konopného oleje ve svém obsahu a řadí se tak mezi nejsilnější. Hodí se především na namožené svaly a klouby a její spokojení uživatelé si chválí její silné analgetické účinky.


Cemio Kamzíkova konopná mast hřejivá 200 ml

Výrobce uvádí, že v jeho 200 mg masti se nachází 10 % konopného oleje, což znamená méně koncentraci účinných látek. Přestože konopí u tohoto produktu není jedinou účinnou látkou a na trhu existují silnější konopné masti, zákazníci jsou s mastí spokojení a chválí především její hřejivé účinky. Pokud tak hledáte alternativu k nejsilnějším, ale stále preferujete určité zastoupení konopí, může pro vás být dobrou volbou.

Mohlo by vás také zajímat: Recenze dubových kapek Dubovky


Naše zkušenosti s konopnou mastí

Osobně jsme měli v redakci možnost vyzkoušet celou řadu konopných mastí. Nejvíce u většiny produktů oceňujeme zejména univerzální možnosti jejich využití.

Pokud si nevyberete mast určenou pouze přímo na masážní využití, můžete ji používat k léčbě oparů, ekzémů, křečových žil nebo dokonce hemeroidů.

Analgetické účinky konopných mastí pak mají ve fitness a zdravém životním stylu velký potenciál zejména díky možnostem urychlení regenerace a podpory úlevy přetažených svalů, šlach nebo kloubů. Nejednou nám mast společně s dalšími přípravky a výživovými doplňky umožnila zvládnout trénink, který se zdál díky zátěži a svalové únavě z předchozích dnů nemožný.

Vždy každopádně vybírejte kvalitní produkty a ideálně zkoušejte více variant, dokud nenajdete tu, která vám bude perfektně vyhovovat. Často se stává, že některé masti nemusí někomu sednout, zatímco jiné fungují perfektně.


Zdroj: Forbes.com