Horoskopy

Nejpřitažlivější ženy podle horoskopu: po těchto 5 muži touží!

Nejpřitažlivější ženy podle horoskopu: po těchto 5 muži touží!

Vnímání krásy je velmi subjektivní. Přitažlivost nespočívá jen ve vzhledu osoby, ale velmi také záleží na osobnostních rysech konkrétní osoby. Ženy, které se narodily v některém z těchto 5 znamení, jsou díky svým vlastnostem považovány za nejpřitažlivější.

Lev (23. července – 22. srpna)

Ženy lvice přirozeně oplývají obrovským charismatem. Díky tomu si získají nejen mnoho přátel, ale zajistí jim to také obletování velkou spoustou nápadníků. Lvice ví, jak zapůsobit na ostatní – krásné a slušivé oblečení a celková starost o jejich zevnějšek je činí tak přitažlivými.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy mají vrozený smysl pro harmonii a krásu. Mají velmi elegantní vystupování, které si získá sympatie nejednoho muže. Mají také velmi silný cit pro módu a přirozené kouzlo. Přitažlivá může být také je jejich inteligence a schopnost debatovat o všech možných tématech.

Ryby (21. února – 20. března)

Ženy narozené ve znamení ryb jsou velkými snílky. Mají empatickou povahu, a tak jsou vždy tam, když je nejvíc potřeba. Mají v sobě kouzlo tajemna, které na některé muže působí jako magnet. Lidi v jejich okolí je to k nim přitahuje a často nedokáží ani vysvětlit proč.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Ženy narozené ve znamení štíra jsou opředeny velkým tajemnem. Zároveň jsou velmi sebevědomé a pro muže bojovníky jsou nedobytnou pevností. Tím, že se nedokryjí a neotevřou hned, je činí pro muže zajímavými a přitažlivými. Který muž chce totiž získat ženu zadarmo, že?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci mají neuvěřitelně pozitivní a přátelskou povahu. Jsou velmi pohotoví, a to platí i u žen. Zapojí se do jakýkoliv hovorů, které okoření svým důvtipem a nakažlivě dobrou náladou. Přitažlivost u blíženců se vyvine většinou z přátelství, protože blíženci svou přátelskou povahou nedávají příliš mnoho prostoru pro rozvíjení milostného vztahu.