Horoskopy

Nejpracovitější znamení: Proč berani májí sklony pracovat víc než ryby?

Nejpracovitější znamení: Proč berani májí sklony pracovat víc než ryby?

Sršíte ve svém zaměstnání výkonností, rádi se předháníte se svými kolegy, horlivě plníte všechny zadané úkoly nebo jste spíše typ, který chodí do práce jednoduše proto, aby zaplatil účtu a je to pro vás bohužel nezbytná rutina bez které nepřežijete? Pro která znamení je typická pracovitost až workoholismus a která se naopak příliš nepředřou?

Beran (21. 3. – 19.4.)

Patří na vrchol pomyslného žebříčku nejpracovitějších znamení. Do zadaných úkolů se vrhá po hlavě a po jejich dokončení nevydrží dlouho nečinní a jdou si ke svému nadřízenému pro další úkoly. Workoholismus však u nich způsobuje fakt, že nedokáží svému šéfovi říct ,,NE“, protože to by znamenalo, že přiznají, že něco nezvládnou, což je pro ně naprosto nepřípustné.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou poměrně dost materialističtí, a proto ví, že musí tvrdě dřít, aby si mohli dovolit svůj komfort. Jejich cílevědomost a tvrdohlavost jim pomáhá v dosažení cílů. Rutina pro ně není žádný problém, ba naopak – změn se děsí. Pokud si však s něčím neví rady, znejistí.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Chvíli nevydrží na jednom místě, takže je nutné, aby je jejich job opravdu bavil. Potřebují neustále rozvíjet a uplatňovat svou kreativitu, aby jim vše dávalo smysl. Jen tak se dokážou do svého zaměstnání opravdu zakousnout.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Mezi největší dříče opravdu nepatří, protože rádi odpočívají. Spolehnout se na ně sice můžete, ale rozhodně od nich neočekávejte nějaké inovace nebo překvapivé zlepšováky. Razí také heslo ,,Co nemusíš udělat dnes, odlož raději na zítřek“.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jejich vysoké sebevědomí a neustálá touha po pozornosti způsobují, že se často vidí ve vedoucích pozicích. Špatně ale chápou, že bez práce nejsou koláče a rádi by se do vyšších pozic dostali nejlépe bez námahy. Kdyby však nebyli tak moc líní, tak by svou kreativitou převálcovali všechny kolem.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jejich perfekcionismus vede k tomu, že jim neunikne jediný detail. Chtějí vždy odvádět dobrou práci, proto jim zadané úkoly trvají déle, což vede k tomu, že se snadno přepracují. K sobě jsou velmi přísní a sebekritičtí, proto mají potřebu, dělat vše nejlépe a bez chyb.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jsou to spíše éterické bytosti, které se vznáší ve svých myšlenkách. Jsou však loajální a v jednom zaměstnání vydrží klidně několik let. To si vybírají hlavně kvůli kolektivu a náplni práce, na finanční ohodnocení příliš nekoukají. Pochvala od šéfa je pro ně největší poctou. Protože nemají rády konflikty, nehodí se do vedoucích pozic. Velmi jim ale prospívá práce v kolektivu, který stmelují.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Další ambiciózní znamení, které si jde tvrdě za dosažením svých cílů. Ale pozor! Aby se pro něco nadchli, je potřeba, aby za odvedenou práci dostali dobře zaplaceno, jinak prstem nehnou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jejich svobodomyslnost a dobrodružnost nejde zcela ruku v ruce s tvrdou prací. Ta totiž znamená nějaké omezení a to střelcům nahání doslova husí kůži. V práci se jednoduše nepředřou a rozhodně nebudou dělat nic nad rámec svých povinností.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Neustále zvedají laťku svých výkonů, což ale vede často k tomu, že na prvním místě nemají svou rodinu, která by je navíc mohla rozptylovat, ale právě práci. Mají výbornou sebekázeň, proto je nemusí nikdo vodit za ručičku, protože si hravě poradí sami.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Uplatní se v zaměstnání, v němž se mohou osobnostně rozvíjet. Velkým problémem je, že nesnáší pravidla a rutinu, proto je velmi obtížné, aby se pro něco opravdu nadchli, a hlavně aby u toho také vydrželi.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nemají potřebu nijak excelovat a kdyby na tom nestálo jejich přežití, rozhodně by se do práce nehrnuly. Nejsou příliš aktivní, ale ani líní, patří jednoduše mezi průměrné zaměstnance. Při tom kdyby využily svého potenciálu, mohly by excelovat.