Další

Nejoblíbenější znamení: Tato 3 znamení chce každý za přátele

Nejoblíbenější znamení: Tato 3 znamení chce každý za přátele

Máte ve svém okolí někoho, kdo je oblíbený v kolektivu? Člověka, který se neustále usmívá, nezkazí žádnou legraci a zároveň vás vždy vyslechne, když máte problémy? Člověka, který je neustále plný energie? A víte, v jakém znamení se tato osoba narodila? Dost možná je to Rak, Vodnář nebo Ryba.

Obětavý Rak (22. 6. až 22. 7.)

Lidé narození ve znamení Raka jsou obětaví a pro druhé by se rozdali. Kdykoliv vidí, že je někdo nešťastný a má starosti, přispěchají na pomoc. Rádi pomáhají, a to, že mohou pomoci, je dělá šťastnými. Klidně vás pozvou k sobě domů, připraví pro vás dobré jídlo a nechají vás přespat. Vyslechnou vás a poradí. Nemusíte se jim bát zavolat ani o půlnoci.

Raci jsou srdeční, zábavní a mají v sobě kousek dítěte. I díky tomu jsou ve svém okolí oblíbení. Nepokoušejte se však Raky naštvat. Dejte pozor na to, že Raci si hodně berou k srdci kritiku a nemají rádi nevhodné poznámky. Z kouzelných milujících a oblíbených bytostí se pak mohou změnit na jedové a trucující morouse.

Štědří Vodnáři (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář rád pomáhá lidem, kteří v životě neměli tolik štěstí jako on. Přispívá na charitu, organizuje nejrůznější akce na pomoc druhým, angažuje se v nejrůznějších spolcích. Je to empatický člověk, který neváhá pomoci. Sám obvykle žije skromně a nikterak se nevyvyšuje nad druhé. Je radost se s ním přátelit.

Vodnáři jsou obvykle velmi společenští a vyhledávají přítomnost druhých lidí. V kolektivu se cítí jako ryba ve vodě, není tedy divu, že jsou oblíbení a mají obvykle hodně přátel.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Ryby jsou mírné, tiché, citlivé a empatické. Leží jim na srdci, jak se mají ostatní lidé. Rádi tráví čas se svými blízkými a ti to oceňují. Ryby jsou mírné, nekonfliktní a dokážou se přizpůsobit. Nesnáší hádky a hlučné výměny názorů, vždy z nich vyzařuje pozitivní energie.