Krása a módaMóda

Nejmodernější zimní šaty: Tyhle vás zahřejí a vypadají skvěle!

Nejmodernější zimní šaty: Tyhle vás zahřejí a vypadají skvěle!

V minulosti nebyly šaty prvním oděvem, který vás napadl při oblékání do mrazivých dnů. Tyto časy jsou ale pryč a dnes můžete vynést takové šaty, ve kterých rozhodně mrznout nebudete. A které to jsou? V dnešním článku se s vámi podělíme o ty nejstylovější typy střihů?

Pruhované pletené šaty

Pruhované šaty jsou stálicí v zimním šatníku všech fashion bloggerek, takže tyto jednoduché černobílé pruhované svetrové šaty z vlněné směsi od Zary jsou přirozeně další na položkou na seznamu všech nadšenkyň do módy. Navíc se tento typ šatů  Výstřih v horní části je přiléhavější ke krku než tradiční rolák, a proto se skvěle hodí k vrstvení pod tlusté svetry. Krom toho se styl midi délky dobře hodí k podpatkům, kotníčkovým botám nebo kozačkám v délce ke kolenům.

Kašmírové šaty

Kašmírové šaty jsou v podstatě jen elegantnější a teplejší starší sourozenci kašmírových svetrů. Tyto velmi elegantní midi šaty můžete sehnat ve dvou dalších neutrálních odstínech kromě černé – holubičí šedé a hluboké smaragdově zelené nebo rudé, ale malé černé šaty budou kouskem ve vašem šatníku, který se rozhodně neztratí. A navíc: kašmír je zárukou kvality, stylu a elegance. Kašmírovými šaty tak dáte jasně najevo, že se v módě rozhodně orientujete.

Květinové šaty

Že jsou květinové šaty v zimě pasé? Ani náhodou? V zimě sice frčí svetrové šaty nebo košilové šaty, ale letos jsou trendy i květinové šaty. Pokud se pro tento vzor rozhodnete, volte spíše maxišaty. Volnější silueta je pohodlná a navíc pod ní můžete vynést i termoprádlo. Květinové šaty se navíc dají velice snadno stylovat. Volit můžete například maxipásek či oversized svetr a dlouhý náhrdelník, ale pochopitelně se fantazii meze nekladou.

Pletené svetrové šaty

Pletených svetrových šatů není nikdy dost. A to obzvláště v chladných měsících. Volit můžete klasiku v barvách šedi či jiný neutrálních barev nebo kardiganové šaty. Že jste o nich ještě neslyšeli? Pak nastal čas tuto chybu napravit. Kardiganové šaty totiž působí stejně útulně jako váš župan a mají neskonale uhlazenější vzhled.

Výhoda kardiganových šatů je ta, že jsou hezké samy o sobě a se stylingem se nemusíte tolik namáhat. Stačí je doplnit hezkým blazerem, botami a nezapomínat byste v zimě neměli ani na punčochy.