KrásaMóda

Nejmodernější jarní bundy: Tipy pro sezónu 2023

Nejmodernější jarní bundy: Tipy pro sezónu 2023

Pokud hledáte nejmodernější jarní bundy pro sezónu 2023, tak máte štěstí, neboť v tomto článku najdete užitečné tipy, které vám pomohou vybrat si tu nejlepší a nejvíce trendy jarní bundu. Vybírat můžete od minimalistických kousků až po extravagantní modely – zkrátka každý si tu najde to své. Přečtěte si tedy našeho průvodce a najděte si tu správnou jarní bundu pro vaše potřeby a vkus.

Crop bundy

Zkrácené bundy jsou zpět v záři módních reflektorů. Dlouho byly nahrazovány volnými bundami, ale nyní budou opět trendy zkrácené verze jarních bund – a to ve všech stylech. Můžete tedy zvážit kupříkladu nákup krátké crop motorkářské bundy. Také neváhejte experimentovat s různými materiály, jako jsou tvíd či kepr.

Bomber bundy

Bundy typu bomber budou letos jarním módním hitem. Jejich popularita spočívá zejména v univerzálnosti, protože existuje mnoho různých střihů a materiálů, včetně prošívaných nebo vycpaných variant pro zahřátí, které na nich vypadají zatraceně dobře. Navíc bomber bundy jsou důkazem, že i z vintage kousku lze udělat moderní variantu jarní bundy.

Džínové bundy

Hledáte lehkou bundu, kterou si zamilujete a bude vám sloužit mnoho let? Pak džínová bunda je pro vás tou správnou volbou. Jedná se totiž o dokonalý kompromis vhodný pro prakticky jakékoliv jarní počasí. Zahřeje vás při chladnějších ránech, ale zároveň vypadá stylově rozepnutá během teplejších dnů v kombinaci se světlým outfitem. Klasickou džínovou bundou zkrátka opravdu chybu neuděláte. 

Barevné jarní bundy 

V roce 2023 budou módní jasné a výrazné barvy. Sázka na barevnou jarní bundu sice může být pro někoho odvážná, ale na druhou stranu se jedná o skvělý způsob, jak vyniknout z davu. Vyzkoušet můžete kupříkladu barvy jako jsou červená nebo oranžová, které dodají každému outfitu hezkou energii a zároveň ho příjemně rozzáří. 

Květinová prošívaná bunda

Tento typ bundy je obvykle vyroben z lehkého materiálu, což z něj dělá ideální volbu pro jarní období. Tento typ bundy navíc může být kombinován s mnoha různými kousky, včetně džínů, kalhot, sukní a šatů, a mohou být k němu obuty kotníkové boty, tenisky i boty na podpatku. Opět jde tedy o moderní a univerzální kousek oblečení, který by rozhodně neměl chybět ani ve vašem šatníku.