KrásaKrása a móda

Nejlepší rtěnky roku 2023: 3 skvělé tipy pro vás nebo jako vánoční dárek

Nejlepší rtěnky roku 2023: 3 skvělé tipy pro vás nebo jako vánoční dárek

Rtěnka je kosmetickým, ale zároveň i módním doplňkem s jedním velkým úskalím. Často nevydrží celý den. Abyste si ji nemusela pořád upravovat, přinášíme vám přehled těch nejlepších rtěnek roku 2023. Kupte si rtěnku, která skutečně vydrží. Nebo ji darujte jako překvapení pod vánoční stromeček.

MAC rtěnka Powder Kiss Liquid Lipcolour Over The Taupe

MAC je kosmetickou značkou, která příští rok oslaví již 30 let na trhu. Nabízí nepřeberné množství dekorativní kosmetiky. V jejich nabídce najdete i různé odstíny kvalitních rtěnek. MAC rtěnka Powder Kiss Liquid Lipcolour Over The Taupe má sice dlouhý název, to by vás ale od jejího nošení rozhodně nemělo odradit. Jedná se o tekutou rtěnku, která po nanesení zaujme na první pohled. Rty nevysušuje, naopak je díky svému složení dokáže skvěle hydratovat. Po snadné aplikaci na rtech rtěnka vydrží i několik hodin.

Rtěnka Nobea Day-ToDay Matte

Decentní a jemná. Tak přesně taková je oblíbená rtěnka značky Nobea Day-ToDay Matte. Ani tato tekutá rtěnka nevysušuje. O neustálou hydrataci rtů se postará obsažené bambucké máslo. Rtěnka je vhodná jako doplněk decentního líčení, který na rtech zanechá matný finiš. Můžete ale sáhnout i po odvážnějším odstínu.

Rtěnka Rouge Pur Couture

Rtěnky Yves Saint Laurent jsou sázkou na jistotu. Rouge Pur Couture je hydratační rtěnka, která zvýrazní rty každé ženy. Výrazné barvy ozvláštní váš outfit. Složení zase zajistí maximální komfort pro vaše rty. Rtěnka po nanesení vydrží dlouhé hodiny. Na rtech dokáže vytvořit originální saténový finiš. Tato rtěnka jednoznačně potvrzuje pravidlo, že za kvalitu se musí platit.

Rtěnka SuperStay Vinyl Ink

Na trhu najdete nespočet kvalitních a oblíbených rtěnek. My vám ale jako hit letošního roku 2023 představíme už jen jednu. A sice rtěnku jedné z nejoblíbenějších kosmetických značek světa Maybelline. SuperStay Vinyl Ink pochází z dílny dlouhotrvajících tekutých rtěnek. Tato rtěnka zaujme především ženy, které mají rády lesklý finiš. Výborně se hodí jako doplněk uvolněných letních outfitů a make-upů. Rtěnka ve stavu jako po nanesení dokáže vydržet až dlouhých 16 hodin. Během nich jsou rty neustále hydratované.

Výběr správné rtěnky je základem pro dokonalý make-up

Rtěnka může být kosmetickým produktem, který dokáže dopomoci k vytvoření nezapomenutelného looku. Při špatném výběru výsledný make-up ale může dokonale zničit. Pořiďte si tak rtěnku, u které máte jistotu, že za to skutečně stojí.