KrásaMóda

Nejlepší módní aplikace pro ženy nad 50 let: Inspirujte se na svém smartphone

Nejlepší módní aplikace pro ženy nad 50 let: Inspirujte se na svém smartphone

V dnešní době jsou mobilní aplikace neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života. Zvláště pro ženy nad 50 let mohou být aplikace zaměřené na módu velkým pomocníkem. S pomocí těchto aplikací totiž můžete být neustále inspirována novými trendy styly a vybírat si oblečení podle svého vkusu, a zároveň přitom ušetřit spoustu času a energie. V tomto článku se tedy podíváme na nejlepší módní aplikace, které jsou určeny pro ženy nad 50 let. 

Closet

Closet vám umožňuje udělat si dokonalý přehled v tom, co máte ve skříni. Po instalaci vás totiž aplikace vyzve k nafocení oblečení. Poté si můžete vytvářet outfity a zkoušet různé kombinace bez nutnosti se neustále převlékat, což vám ušetří spoustu práce. Navíc v aplikaci je zabudovaný e-shop, v němž můžete nakupovat módní kousky i od nejluxusnějších značek.

Depop

Původně byl Depop britskou sociální sítí, ale postupem času se proměnil v globální tržiště, kde mohou uživatelé nakupovat a prodávat své oblečení a doplňky – najdete tam tedy opravdu velké množství módní inspirace. Tato aplikace nabízí jedinečné módní kousky – od retro oděvů až po nové rozvíjející se značky.

Drest

Nedávno byla naprogramována nová herní aplikace pro módní nadšence, která se jmenuje Drest. S Drestem si lze vytvořit svého vlastního avataru, který je velmi realistický, a poté můžete virtuálně zkoušet módní kousky od značek jako jsou Burberry, Stella McCartney, Gucci či Bottega Veneta. Tato aplikace je propojena s obchodem Fafretch, z nějž si můžete virtuálně vyzkoušené zboží rovnou zakoupit.

Combyne

Combyne je aplikace, která kombinuje možnost chatování s dalšími milovnicemi módy a sdílení inspirace. Tato chytrá aplikace vám nabízí již předem nahrané kousky oblečení, ze kterých si můžete vytvářet různorodé outfity, doplněné o make-up a účesy. Takto vytvořené outfity pak můžete sdílet s dalšími uživateli aplikace, kteří je mohou ohodnotit, komentovat nebo sdílet dál.

Etsy

S aplikací Etsy můžete využívat tipy od módních redaktorů, komunikovat s majiteli obchodů a nabízet k prodeji své vlastní výrobky, a to vše z pohodlí vlastního mobilního zařízení. Tato platforma je tedy ideální kupříkladu pro nakupování módy z druhé ruky.