KrásaKrása a móda

Nejlepší krém na suché nohy: TOP 5 produktů, které stojí za vyzkoušení

Nejlepší krém na suché nohy: TOP 5 produktů, které stojí za vyzkoušení

Vybrat ten nejlepší krém na suché nohy je velmi těžké. Na trhu je totiž mnoho značek, které by si zasloužily být zde jmenované. Vybrali jsme pro vás skutečně jen TOP 5 produktů, s nimiž jsou spokojení prakticky všichni, kteří je vyzkouší.

Ziaja Foot Cream Nourishing

Ziaja je doposud mnohými neobjevený poklad. Krém na nohy od této značky pořídíte za příjemných 80 korun. Zákazníci si chválí především hezky hydratovanou pokožku a příjemnou vůni.

CeraVe Renewing Foot Cream

Značka CeraVe patří do kategorie dermokosmetiky a právem si za poslední roky získala místo na výslunní. Zaměřuje se na citlivou a velmi suchou pokožku, a proto je vhodná především pro ty, kteří hledají pomoc na velké potíže. 1 balení obsahuje 88 ml a je tak ze všech porovnávaných produktů největší. Vyjde vás na necelé tři stovky, ale nebojte se! Této investice určitě nebudete litovat.

Express Absorption Foot Cream od značky Yves Rocher

Vyživující krém na nohy od francouzské značky Yves Rocher má ve složení většinou přírodní složky. I přesto je ale silný a intenzivní. Jedno balení pořídíte za 230 korun, často jej ale lze sehnat se slevou.

Intensiv Fusscreme od značky Balea

Intenzivní krém na nohy od značky Balea byste možná mezi nejlepší krémy na suché nohy nezařadili. Jeho cena sedmdesát korun totiž může někomu připadat podezřelá. Ale nebojte se! Je veganský, neobsahuje škodlivé látky a velmi pěkně se vstřebává.

Foot Balm od značky Weleda

Foot Balm od značky Welena je možná ten vůbec nejlepší krém na suché nohy. Za jedno pětasedmdesáti mililitrové balení zaplatíte zhruba dvě stovky. Produkt neobsahuje ani komedogenní složky, ani mikroplasty. Naopak v jeho složení najdete samé přírodní produkty!