Horoskopy

Nejkrásnější ženy podle horoskopu: přednosti žen všech znamení

Nejkrásnější ženy podle horoskopu: přednosti žen všech znamení

Všechny ženy jsou svým způsobem krásné, nicméně vnímání krásy je velmi subjektivní. Tak jak jsou znamení specifická svým znamením, stejně specifická jsou znamení, pokud jde o vyřazování krásy. Ke kterému znamení vás to táhne nejvíce a proč, se dozvíte v našem článku.

Ryby

Ryby jsou považovány za nejkrásnější znamení, a to právě díky jejich vlastnosti soucitu a empatie. Pokud jde o fyzické předpoklady, mají velmi krásná chodidla a prsty na nohách.

Panna

Přitažlivost panny spočívá v jejím umu práce se slovy, díky čemuž je pro okolí přirozené přitažlivá. Fyzickými předpoklady jsou dokonalý úzký pas a malý pupík.

Lev

Ženy lvice vyřazují sílu, moc a sebevědomí, která vychází přímo z jejich středu hrudi. Ženy narozené v tomto znamení mají dokonalá a perfektně tvarovaná prsa.

Beran

Toto znamení je inteligentní a divoké. Jejich rysy jsou rovnoměrné, až dokonalé. Často mají husté a silné obočí, které jim na divokosti ještě přidává.

Váhy

Jemné váhy mají cit pro spravedlnost a diplomacii. Nejen díky jejich povaze z nich nespustíte oči, když budou odcházet. Ženy narozené v tomto znamení mají nádherná záda.

Býk

Ženy býk jsou díky své povaze spíše skrytými kráskami. Dejte jim čas a ukáží vám svou smyslnost a něžnost. Mezi jejich fyzické přednosti patří oblast krku. Pohled na její zvednutou bradu nebo otočení hlavu vás odzbrojí.

Střelec

Spontánnost střelců nezvládne úplně každý. Co každého ale dostane jsou jejich perfektně tvarované nohy.

Blíženci

Blíženci patří osobnostně mezi přizpůsobivé lidi. Přednostmi ženy jsou především paže, což o sobě ví a často je zdobí různými doplňky.

Štír

Ženy štírky patří mezi muži mezi nejatraktivnější ženy. Obzvláště pokud jde o vzhled jejich pohlavních orgánů.

Rak

Ženy narozené ve znamení raka jsou nejvěrnější. Budete toužit po jejích dotecích, protože ruky a prsty jsou její velkou předností.

Kozoroh

Ženy narozené ve znamení kozoroha jsou si vědomy skvěle vypadajících noh, které se nebojí vytasit jako zbraň. Přitažlivá se jeví i jejich ambicióznost.

Vodnář

Nejkrásnější kotníčky najdete u žen vodnáře, které budou vypadat skvěle v šatech a v kratších kalhotách. Maximální dojem přitažlivosti završuje snad dovršuje už jen to, že jsou vizionářkami.