Horoskopy

Nejhorší vztahy podle znamení: Které páry mají nejhorší manželství?

Nejhorší vztahy podle znamení: Které páry mají nejhorší manželství?

Vztahy nejsou nikdy jednoduché. Někdy je pro každého z nás velice obtížné se svým partnerem vyjít po dobrém. Podle hvězd se k sobě některá znamení opravdu nehodí a jejich společné soužití není vůbec jednoduché. Podívejte se, které páry budou mít nejhorší manželství podle znamení.

Panna a Beran

Tato znamení jsou naprosté opaky a vzhledem k tomu, že protiklady se přitahují, mohou se dát dohromady. Beran je sebevědomý a jistý a to na něm Panna obdivuje. Panna má zase smysl pro detail. To zase přitahuje Berana. Tyto přitažlivosti jim však nevydrží dlouho. Beran miluje risk. Tato vlastnost však znepokojuje Pannu. Díky tomu se mohou hádat.

Štír a Býk

Obě znamení jsou vášnivá. Jsou však také opatrná a velice žárlivá. Tyto vlastnosti vnášejí do soužití nemalé komplikace. Jednou se stane, že se obě znamení dostanou do patové situace a ani jedno se nebude chtít vzdát. Vztah mezi nimi tak bude velice komplikovaný a nebezpečný.

Vodnář a Blíženci

Obě znamení mají svobodného ducha, jsou milovníky společnosti a jsou intelektuálně založení. Blíženci však mají lepší sociální cítění. Lépe se tedy přizpůsobují a snáze vyjadřují svoje pocity. Vodnáři svoje city nevyjadřují. Proto jejich vztah s Blížencem nefunguje. Blíženci jsou méně rozhodní, což Vodnářům vadí. Vodnář je hodně nepředvídatelný.

Ryby a Rak

I když jsou to vodní znamení, vztah mezi nimi nefunguje. Raci se vrhají do všeho po hlavě. Ryby to však nemohou pochopit a vadí jim to. Zrozenci těchto dvou znamení budou skvělými společníky v kreativních aktivitách. V partnerském vztahu jim to však klapat nebude.

Střelec a Lev

Obě znamení se ráda baví, to však k dobrému partnerskému vztahu nestačí. Střelec má dobrý smysl pro humor. Lev však potřebuje hvězdnou výzvu. Lev k sobě potřebuje někoho, kdo jej nechá zářit. Střelec však nehodlá být pouhých doplňkem.

Vodnář a Panna

Panny dbají na svoji pověst, záleží jim na tom, co si o nich okolí myslí, zato Vodnářovi je to úplně jedno. Panny se rády drží osvědčených způsobů a metod, nerady experimentují. Vodnář to má přesně naopak. Rád zkouší novinky a experimenty má na denním pořádku.

Štír a Lev

Jsou to znamení velmi silná a obě hodně divoká. Ve vztahu by u nich mohlo dojít k boji o dominanci. Štír je upřímný, Lev má naopak s upřímností problém. Štír je žárlivý a vytáčky Lva ho rozčilují.