Krása a móda

Nejhorší sprcháče z drogerie: recenze 3, které u zákazníků neobstály

Nejhorší sprcháče z drogerie: recenze 3, které u zákazníků neobstály

Horká nebo studená sprcha je to, co nám po náročném dni nebo pohybu pomáhá. Je to chvilka pro nás a proto si ji zpříjemňujeme používáním oblíbených sprchových gelů. Patříte také mezi milovníky sprcháčů, kterých máte v koupelně hned několik? Používáte je podle ročního období nebo nálady? Tyto recenze vám poradí, jakým sprcháčům se při nakupování vyhnout. 

Balea – Make a Wish, 300 ml

Po celém dni si chcete užít příjemnou sprchu spolu s touto limitovanou edicí od značky Balea, která je interní značkou drogerie dm. Sprcháč má certifikované veganské složení. Vůně vanilky a mandarinky však působí velmi uměle a špatně se z pokožky smývá. Ačkoliv je cena 19,90 Kč velmi lákavá, sáhnout můžete například po hydratačních sprcháčích Nivea nebo Natur Box, které jsou běžně v drogeriích. 

Dermacol – Aroma Ritual Almond Macaroon, 250 ml

Sprcháče Dermacol patří ve velké většině k oblíbeným a vyhledávaným produktům. Jsou dostupné v různých vůních jako hrozny s limetkou, granátové jablko a jiné. Tyto gely slibují jemnou, šetrnou péči o pokožku a zvýšení její elasticity v rámci každodenní hygieny. Také jejich cena je příznivá, pohybuje se okolo 50 Kč až 70 Kč a jsou dostupné ve většině drogeriích. 

Vůně Almond Macaroon však nepatří k těm oblíbeným. Jedná se o jeden z nejhorších sprcháčů z drogerie. Na vině stojí jejich silná parfemace, která budí dojem chemického přípravku a ne sprchového gelu. 

Tomas Arsov – Green Tea Shower Gel, 200 ml

Řada kosmetických přípravků kadeřníka Tomáše Arsova je dostupná v drogerii Rossmann. Jedná se o lehce dražší produkty než jsme v drogeriích zvyklí. Cena výrobku je 149 Kč. Přípravky Tomáše Arsova, především vlasová péče, patří k velmi dobře hodnoceným. Tento sprcháč s hydratačním účinkem patří do stejné řady Green Tea vlasové kosmetiky. Vůně je ihned po otevření velmi nepříjemná a neodpovídá vůni šamponu z této stejné řady. Za podobnou cenu nakoupíte jiné sprcháče, které vám udělají radost.