KrásaKrása a móda

Nejhorší řasy: 3 největší přešlapy

Nejhorší řasy: 3 největší přešlapy

Řasy mohou hrát velkou roli při vytváření sebevědomí, protože mají velký vliv na oči. Delší a plnější řasy jsou také známkou mládí – stejně jako velké oči, které většina řas pomáhá podtrhnout. A my proti úpravám zevnějšku nic nemáme. Ovšem stále by tu existují hranice, co je opravdu trendy a co za hranicí vkusu. Pokud patříte mezi ženy, které si k neodolatelnému looku dopomáhají nebo chtějí dopomoci řasami, na tyto trendy raději zapomeňte.

Řasy ve stylu květin

Květiny byly v historii módy vždy základním prvkem, nosily se ve vlasech, na klopách i natištěné na látce. Nyní se však zdá, že se dostaly i na naše tváře. Milovnice přírody si nyní mohou pečlivě nalepit okvětní lístky na řasy, aby si připadaly jako opravdové víly, ale dokonce je můžete nejprve vyžehlit, aby déle vydržely a nezačaly ke konci dne vypadat zvadlým dojmem. Trpíte sennou rýmou? Nezoufejte, můžete si pořídit i umělé z hedvábí a plastu.

Tento trend se od roku 2017 vrací z nějakého důvodu každé jaro. Jediný moment, kdy tato řasy schvalujeme, je profesionální focení. Rozhodně tento vzhled není pro každodenní použití.

Squiggle řasy

Vzpomínáte na éru krepatých vlasů? Každá žena je alespoň jednou vyzkoušela. A slyšeli jste už o squiggle řasách? Pokud ne, pak možná nastal čas tuto chybu napravit. Tedy přesněji řečeno: raději se jí vyhnout!

Těchto řas docílíte pomocí žehličky na vlasy, spousty řasenky a tužicího spreje. Se syntetickými řasami buďte opatrní, protože se mohou roztéct, takže raději zvolte přírodní řasy. Tedy pokud máte dost odvahy si přikládat žehličku k očím. My z toho pomyšlení máme naopak husí kůži.

Tento trend si oblíbila řada beauty influencerek, které se rozhodly své krepaté řasy doplnit ještě o podobně sladěné obočí ve stylu vln. Pokud si ale vážíte svého zraku víc než módních trendů, pak na squiggle lashes raději zapomeňte

Kawaii řasy

Kawaii řasy nebo anime řasy jsou jedinečným stylem řas, díky němuž oči vypadají jako oči kreslených postav z japonského anime nebo mangy. Vytvářejí přehnaný vzhled očí panenky a dodávají očím šmrnc. Tento styl se vyznačuje špičatými řasami, které kontrastují s kratšími řasami směrem k vnitřnímu koutku oka.

Tento typ řas působí sice roztomile, ale to je asi tak všechno. Spíše než pro dospělou ženu se hodí pro fanoušky či fanynky japonského anime. Tento styl řas je k dostání v řadě různých délek, barev, ale i korálků. Bohužel to ale není ten typ řas, která sofistikovaná žena vyhledává, a to i za cenu toho, že jde poměrně o jednoduchý styl. To nic nemění na tom, že působí spíše dětským dojmem.