Krása a móda

Nejhorší produkty Balea z dm: výběr 4 dle recenzí

Nejhorší produkty Balea z dm: výběr 4 dle recenzí

Značka Balea je privátní značkou drogerie dm a řadí se k velmi oblíbeným pro příznivé ceny a široký sortiment produktů. 
Balea se zaměřuje na péči o tělo, vlasy a nyní nabízí také čisticí a pečující produkty na pleť. Mezi všemi oblíbenými a vychvalovanými produkty najdeme však i ty, které nestojí za to kupovat. Jaké jsou nejhorší produkty Balea z dm? 

Aqua hydratační oční roll-on

Tento produkt s extraktem z mořských řas a masážní kuličkou má ochlazovat, stimulovat oční okolí a zpomalovat vznik vrásek. Textura produktu se při používání neabsorbuje do pokožky a zanechává lepivý povlak v okolí pod očima, který dráždí oči i pokožku.

Hautrein náplasti na nos

Tyto náplasti jsou určeny pro odstranění černých teček na pleti v oblasti čela, nosu nebo brady a mají vyčistit póry. Efekt je však nulový. Náplasti nelepí, špatně na obličeji drží a nedojde tak k žádnému odstranění černých teček.

Pleťové ubrousky

V nabídce dm najdete několik druhů pleťových ubrousků s obsahem micelární vody a parfemace, které slibují vyčištění, odstranění make-upu a rozjasnění pleti. Tyto složky však pleť dráždí, vysušují a pálí v očích. Mnohem vhodnější je zvolit dvoufázové odličování s použitím kvalitních produktů, které jsou v dm drogerii dostupné. 

Šampony na vlasy

Kategorie šamponů Balea je více než příznivá svými cenami a originálně zpracovanými obaly. Balea nabízí různé druhy šamponů podle typu vlasů jako jsou šampony pro barvené vlasy nebo hydratační s melounovou a kokosovou vůní. Složení těchto šamponů však obsahuje složky jako jsou sulfáty a parfemace, které zatěžují vlasy a vysušují pokožku hlavy. V drogerii jsou dostupné mnohem kvalitnější šampony, které vaše vlasy zregenerují. Naproti tomu však můžete od značky Balea sáhnout například po suchých šamponech.

Závěr 

Výše zmíněné produkty Bale se neřadí k těm povedeným a mohou podráždit nebo vysušovat vaši pokožku . V sortimentu značky však najdete jiné kvalitní produkty, které splní to, co slibují a vyplatí se vám je zakoupit.