Horoskopy

Nejhorší prarodiče podle znamení: těchto 5 může mít na vnoučata špatný vliv

Nejhorší prarodiče podle znamení: těchto 5 může mít na vnoučata špatný vliv

Babička s dědou jsou přístav jistoty, lásky, porozumění a pochopení. Opravdu je tomu ale vždy přesně takhle? Ne každý má s prarodiči ten nejlepší vztah nebo ty nejpohodovější vzpomínky. Přiznejme si totiž upřímně, že ne všichni prarodiče to se svými vnoučaty umí. Představme si teď nejhorší prarodiče podle znamení zvěrokruhu.

Kdo jsou nejhorší prarodiče podle znamení zvěrokruhu?

Nechceme zpochybňovat, že následující prarodiče svá vnoučata nemilují. Někdy ale dělají věci, které vnoučatům mohou spíše uškodit. Poznejte nejhorší prarodiče podle horoskopu a zjistěte, proč mají na vnoučata špatný vliv.

  • Panna
  • Kozoroh
  • Rak
  • Ryby
  • Vodnář

Panna

Mít za prarodiče zrozence Panny je někdy opravdu za trest. Tito lidé totiž mají ve svém DNA zakořeněnou potřebu mít všechno okolo sebe perfektní. Dokonalost tak požadují i po vnoučatech, které ale ne vždy dokážou takovým nárokům dostát.

Kozoroh

Mezi nejhorší prarodiče podle horoskopu patří také Kozorozi. Ti jsou pro změnu nastaveni tak, že úspěch je na prvním místě. Pro dosažení stanovených cílů je třeba obětovat všechno, ať už to jsou zájmy nebo třeba koníčky a přátelé. Vnoučata to ale nedokáží ocenit…

Rak

Raci to se svými vnoučaty myslí dobře. Jde o citově založené jedince, kteří rádi projevují lásku k druhým. Jenže někdy je té lásky až příliš a vnoučata se mohou pod tíhou pozornosti, která je místy opravdu přehnaná, spíše dusit.

Ryby

Pokud řešíme nejhorší prarodiče podle horoskopu, nesmíme zapomenout na Ryby. I zde je nutno říci, že lidé narození ve znamení Ryb to se svými vnoučaty myslí dobře. Jsou ale až přehnaně ochranářští, proto vnoučatům nedovolí vše a zbytečně je drží zkrátka.

Vodnář

Vodnáři jsou flegmatici, kteří jen zřídkakdy něco řeší nebo si z něčeho dělají hlavu. To může být na škodu, pokud mají prarodiče na starost vnoučata. Dovolí jim totiž kolikrát i to, co by jim naopak měli zakázat. Taková výchova není vždy ta nejlepší cesta.