Recenze

Nejhorší oblečení z Lidlu: 3 negativně hodnocené kousky

Nejhorší oblečení z Lidlu: 3 negativně hodnocené kousky

Na nakupování oblečení v Lidlu zákazníky nejvíce přitahuje příznivá cena, avšak ne vždy je zárukou kvality, a proto se vyplatí přečíst si před nákupem recenze skutečných nakupujících na Lidl shopu. Tentokrát jsme se podívali na to, jaké nejhorší oblečení můžete v Lidlu nakoupit a vybrali jsme jeden kousek pro ženu, muže a dítě. Pokud se tedy chystáte v tomto obchodě nakoupit, přečtěte si ze všeho nejdříve tento článek.

CRIVIT Dámská sportovní podprsenka, High Level

Za málo peněz hodně muziky? Tato dámská sportovní podprsenka z Lidlu se sice pyšní příznivou cenou 249 Kč, avšak dle recenzí zákaznic pravděpodobně nelze očekávat zázraky.

Podprsenka nesedí, na velikost L málo místa na prsa.

Hodnocení od zákaznice Lidl shopu

Na velikost 85/E příliš malá, místo tvarovaných košíčků neoprenový pás, který prsa pouze zploští. Vracím.

Hodnocení od zákaznice Lidl shopu

CRIVIT Pánské funkční termo triko

To poslední, po čem během sportování prahneme, je cítit se nepříjemně v oblečení, které právě máme na sobě. Podle negativních recenzi na Lidl shopu byste si tedy na fyzické aktivity neměli pořizovat právě toto funkční tričko.

Velikost sedí. Materiál není příjemný na kůži – jakoby štípe, kouše.

Hodnocení od zákazníka Lidl shopu

Materiál škrábe jako smirkový papír. Je to odpad!

Hodnocení od zákazníka Lidl shopu

pepperts!® Dívčí prošívaná bunda

Dětská bunda za přijatelných 349 Kč bohužel nesplnila svá očekávání. Miminka a malé děti většinou nemohou říct, zda se v oblečení cítí nepohodlně. Naštěstí však mají rodiče, kteří se nebojí vyjádřit svůj názor a varovat ostatní.

Celkem tenká na to, že to má být na podzim. Místy není cítit moc výplně (skoro žádná), takže nejspíš moc nezahřeje. Vizuálně je ale pěkná. Kdybych ji nekupovala v akci, tak ji vracím. Takhle ji nechám aspoň na ty teplejší podzimní/jarní dny.

Hodnocení od zákaznice Lidl shopu