Recenze

Nejhorší obchody s drogerií: 2 se špatným hodnocením zákazníků

Nejhorší obchody s drogerií: 2 se špatným hodnocením zákazníků

Nákupy na internetu nám šetří čas a mnohdy i peníze. Online nakupujeme skoro vše, oblečení, nábytek, jídlo i drogerii. Můžeme si tak vybírat z mnohem více druhů výrobků pro mytí vlasů a péči o pokožku, z prostředků pro praní nebo čištění. Prozradíme vám, ve kterých obchodech drogerii rozhodně nekupovat podle recenzí zákazníků z portálu Heuréka.cz. 

Drogerie ZDE

Drogerie ZDE je internetový obchod, který nabízí prací produkty z Německa, prostředky na čištění jako dezinfekce, ubrousky na prach, tablety do myčky nebo kuchyňské utěrky. Dále zde najdeme vlasovou, tělovou i pečující kosmetiku značek jako Biore, Lilien, Natur Box, Head & Shoulders a jiné. Jako jednu z výhod e-shop nabízí dopravu zdarma od 600 Kč spolu s dalšími slevovými akcemi. 

Ačkoliv je nabídka pestrá a ceny produktů lákavé, podle ověřených zákaznických recenzí na portálu Heuréka.cz, obchod nepatří k nejlépe hodnoceným. Podle recenzí zákazníků e-shop nedodržuje avizovanou dobu odeslání objednávek, nekomunikuje se zákazníky a nejsou včas řešeny podněty a zákaznické reklamace. 

Temu

Temu je původní čínské internetové tržiště. Nabízí široké množství produktů jako oblečení, fitness pomůcky, nářadí, drogerii, dekorativní a vlasovou kosmetiku nebo kosmetické pomůcky jako štětce či houbičky na make up. E-shop je populární zejména pro nízké ceny a velké množství slev. Běžně je dostupná doprava na skoro všechny objednávky zdarma. Objednané zboží by vám mělo být doručeno do 5-14 pracovních dnů. 

Dle recenzí zákazníků je kvalita výrobků ucházející. Vzhledem k tomu, že je zboží zasíláno z mezinárodních lokalit, může doručení trvat déle než je uvedené časové rozmezí. Problematické je také vracení produktů kvůli jazykové bariéře. Největším problémem při nákupu drogerie však jsou nedostatečné popisy složení produktů. To může vést k nepřesnému nebo špatnému porozumění při používání, které mohou vést k podráždění nebo poškození pokožky.