KrásaKrása a móda

Nejhorší make-up z drogerie: 3 produkty se špatnými recenzemi

Nejhorší make-up z drogerie: 3 produkty se špatnými recenzemi

Hledáte ten pravý make-up přímo pro vás? Občas je to složitější než samotná Rubikova kostka. Proto jsme si pro vás připravili tři výrobky, které raději obejděte velkým obloukem.

Make-up Silk Matt – S-he colour&style 

Jedná se o make-up, který slibuje sametový vzhled. Efektivně zakrývá nedostatky a poskytuje hedvábně matný povrch po dobu až 24 hodin. Jaká je pravda? Dle recenzí po nanesení make-upu vydrží cca 2 – 3 hodiny, což není nejlepší výdrž, kterou si každá žena žádá. Navíc jeho odstíny jdou spíše do oranžového podtónu, takže je možné, že budete vypadat jako dýně. Na karneval fajn, ale na denní nošení nepřipadá v úvahu.

Hydratační make-up Hydro – Alverde

Make-up hodící se pro suchou pleť s bio okurkou. Poskytuje pleti hydrataci a zabraňuje její vysušení. Díky pigmentům, které odráží světlo, získá pleť sametový vzhled. Opak je dle uživatelů pravdou. Make-up se špatně roztírá, a navíc ucpává póry. Jelikož je hutnější, tak zaleze do každé vrásky. Pokud trpíte na velmi suchou pleť, tak tento make-up vás úplně zničí. I když se píše, že je hydratační, ještě více vás vysuší. Jestliže nechcete mít pleť samou šupinu, raději se tomuto produktu vyhněte.

So Clear Make-up – Miss Sporty

Make-up na problematickou pleť, který absorbuje přebytečný maz z pleti. Obsahuje přírodní zvlhčující složky. Ty zvláčňují a hydratují. Jeho komplex minerálů napomáhá udržovat pleť bez lesku. Pokud trpíte na pupínky, tak tento výrobek podle hodnocení uživatelek nebude pro vás nejvhodnější variantou, jelikož má velmi malé krytí. Nemá dlouhodobou výdrž, postupně se drolí a po nanesení se pleť leskne.

Shrnutí

V článku jsme zmínili tři produkty, které nesplňují to, co slibují. Většinou nemají dlouhodobou výdrž, drolí se nebo ucpávají póry. Mezi ně patří:

  • So clear Make-up od Miss Sporty
  • Hydratační make-up Hydro od Alverde
  • Make-up Silk matt od S-he colour&style