Krása a módaPleť

Nejhorší krémy z dm: které to jsou v roce 2023

Nejhorší krémy z dm: které to jsou v roce 2023

Chodíte často do drogerie pro svůj oblíbený produkt? Najednou vás napadne myšlenka, co tak si koupit nový pleťový krém. Zde si musíte dát pozor na ty nejhorší krémy, které v Dm drogerii najdete. A právě pro vás, jsme našli 2 nejvíce nevyhovující produkty.

Balea MED – Denní krém proti vráskám Ultra Sensitive Q10 SPF15

Jedná se o pleťový krém s obsahem speciálně vyvinutých a účinných komplex látek. Jemné složení má poskytovat pokožce intenzivní hydrataci. Kdyby to tak bylo, nezařadil by se tento produkt mezi ty nejhorší. Krém po nanesení pálí, což dokazuje poškození pokožky, a to vede k červenání. Co se týče hydratace, tak i zde má tento krém své slabiny. Abyste měli dostatečně hydratovanou pokožku, potřebujete nanést minimálně dvě vrstvy. Pokud si chcete poté nanést make-up, je vysoká šance, že se make-up díky krému začne žmolkovat.

Balea – denní BB krém 5v1 OF15

Nerovnosti jako zarudlá místa jsou opticky překryty, receptura s vitamínem E a přírodním olejem z broskvových pecek dodává unaveně vypadající pleti zdravě vypadající svěžest a zářivost. Celkově krém, který intenzivně hydratuje a vyčaruje vaší pleti přirozený odstín? Tak přesně Balea denní BB krém takový není. Pigmentace tohoto produktu je velmi odlišná než na obalu. Většinou bude jeho odstín o několik tónů tmavší. Navíc na pleti nedrží, popřípadě se shrnuje na stranu a ani po delší době užívání, nevidíte žádné výsledky.

Shrnutí

V obchodech najdete spoustu sortimentu, co se týče pleťových krémů. Někdy sáhneme po věci, která nám nesedne a zkazí to celý den. V článku jsme zmínili 2 hlavní nejhorší produkty z Dm drogerie, kterým je vhodné se vyhnout. Mezi tyto produkty patří:

  • Balea MED – Denní krém proti vráskám Ultra Sensitive Q10 SPF15
  • Balea – denní BB krém 5v1 OF15