Recenze

Nejhorší kosmetika z drogerie Teta: jaká to je v roce 2023?

Nejhorší kosmetika z drogerie Teta: jaká to je v roce 2023?

V každém obchodě najdete dobré i horší produkty. Jaká je ale ta vůbec nejhorší kosmetika z drogerie Teta? Vybrali jsme pro vás pět produktů, které za vaše produkty jednoduše nestojí.

Šampony značky Syoss

Po prvním použití šamponů od značky Syoss budou vlasy dokonalé. Pevné a lesklé. Zkrátka jako od kadeřnice. V dlouhodobém pohledu jsou tyto šampony to nejhorší, co si můžete koupit. Obsahují totiž plno látek, které nejsou právě prospěšné. Zanáší vlasy škodlivými silikony a parabeny, a proto uděláte lépe, pokud sáhnete po nějakém „čistším“ produktu.

Ellie vyživující pleťová voda

Pleťová voda od privátní značky drogerie Teta Ellie vás vyjde jen na 50 korun za 200ml. Patří tedy k tomu nejlevnějšímu, co na trhu najdete. Přesto nejde o produkt, s nímž by byli zákazníci spokojeni. Zároveň však nemůžeme ani tvrdit, že je to ta nejhorší kosmetika z drogerie Teta. Jen vám doporučujeme zakoupit spíš něco jiného.

Floré čistící pleťová voda bílá lilie & zelený čaj

Floré je také privátní značka drogerie Teta, klade však větší důraz na použití přírodních složek. A přesto, že v sortimentu Floré najdete i velmi dobře hodnocené produkty, pleťová voda bílá lilie & zelený čaj k nim nepatří. Zanechává totiž na pleti nepříjemně lepivý pocit. Za 200ml zaplatíte 100 korun, a nejde proto o nijak drahý produkt. I přesto ale dejte raději přednost jinému.

Relove Power Lash Waterproof od značky Revolution

Výběr řasenek je velmi individuální. Ohledně Relove řasenky od značky Revolution však panuje až překvapivá shoda. Není oblíbená, jelikož nijak zásadně vaše řasy neprodlouží ani nezahustí.

Schwarzkopf Live Paint It! smývatelná křída na vlasy

Smývatelná křída na vlasy Live Paint It! od značky Schwarzkopf vás vyjde zhruba na sto padesát korun, a to není nijak málo. Je určena k přechodné změně barvy vlasů. Nedocílíte s ní ale ani zdaleka takového efektu, v jaký doufáte. Vybrat si můžete z růžové a modré barvy, lepší však uděláte, pokud sáhnete po spreji.