KrásaKrása a móda

Nejhorší kosmetika z dm: 4 nepovedené produkty, kterým se vyhnout

Nejhorší kosmetika z dm: 4 nepovedené produkty, kterým se vyhnout

Chcete docílit kvalitně vytvořeného make-upu? V tomto případě se vyhněte níže zmíněným produktům, jako jsou:

  • Hydratační make-up Hydro od Alverde
  • Micelární voda od Balei
  • Řasenka Awesima Lash Power od Revolution
  • Rtěnka Perfectt colour od Miss Sporty

Hydratační make-up HYDRO – Alverde

Původně je tento make-up hydratační a vhodný pro suchou pleť. Má poskytovat střední krytí, což znamená, že zakryje nedokonalosti pleti jako jsou pupínky a zčervenání. Ale opak je pravdou. Díky jeho hutné konzistenci vám zaleze do každé menší vrásky a celkově make-up se velmi špatně nanáší. Největším mínusem je ucpávání pórů a špatné nebo spíše velmi bledé a zašedlé odstíny.

Pleťová micelární voda pro smíšenou pleť – Balea

Tato micelárka odstraňuje nečistoty i voděodolný make-up. Neutralizuje v pleti škodlivé látky z vnějšího prostředí, pomáhá jí lépe dýchat a chrání ji před vnějšími vlivy. Ale je tak všechno růžové, jak se zdá? Nikoliv. Micelární voda nepříjemně pálí a štípe v očích, hodně pění a na závěr pleť pořádně stahuje. Pokud nemáte rádi pálivý pocit v očích a napnutou pleť, raději se tomuto produktu vyhněte.

Awesome Lash Power And Definition Mascara – Revolution

Řasenka, která slibuje perfektně definované řasy. Dodává jim objem a délku. Její unikátní kartáček oddělí a nadzvedne i ty nejkratší řasy. Sliby chyby. Řasenka slepuje řasy tak, že místo definovaných a krásných řas máte pár ostnatých vláken. Za necelé tři hodiny se řasenka začíná drolit tak, že večer vám nezbyde ani kousek černé barvy.

Perfect Colour Lipstick – Miss Sporty

Rtěnka se snaží o dodání intenzivní, dlouhotrvající barevný odstín. Krémová textura se snadno nanáší a dodává rtům pocit sametové hebkosti. Zde jde pouze o snahu. Jde o rtěnku voskové textury, která jak je známo dlouhodobě nedrží na rtech a nelze nanést jednolitou barvu. Je vhodná pouze na rychlou fotku.

Shrnutí

V článku jsme zmínili 4 produkty, kterým je vhodné se vyhnout obloukem. Například make-up HYDRO, který není zdaleka hydratační, pálivá micelárka, řasenka Awesome lash power, která slepuje řasy a na závěr s nízkou výdrží rtěnka Perfect Colour.