Horoskopy

Nejhorší dvojice dle znamení: Kde se k sobě do páru nehodí?

Nejhorší dvojice dle znamení: Kde se k sobě do páru nehodí?

Některá znamení horoskopu se k sobě hodí, mezi jinými to skřípe. Jak jste na tom se svým partnerem vy? Co říkají hvězdy?

Štír a Lev

Tato znamení jsou obě silná a velice divoká. Ve vztahu by mezi sebou mohla bojovat o dominantnost. Štír miluje upřímnost, Lev s ní mívá problém. Štír je žárlivý a uhýbání Lva jej dráždí.

Blíženci a Vodnář

Blíženec je znamení, které je přizpůsobivé. Je to extrovert, který vše vyjadřuje nahlas. Vodnář je naopak znamení klidné a je nerad středem pozornosti. Blíženci jsou nerozhodní, což Vodnářům vadí. Vodnář je nepředvídatelný a občas zmatkuje, to zase vadí Blížencům.

Váhy a Ryby

Tato dvě znamení si budou rozumět v krátkodobém vztahu. Jsou to snílci, mají jemnou a milou povahu. Pro dlouhodobý vztah však nejsou stvořeni.

Kozoroh a Rak

Kozoroh není citově dostatečně vyzrálý. Rak vyžaduje vyznání lásky, čehož Kozoroh není schopen. Proto často vztah těchto dvou znamení ztroskotává.

Kozoroh a Ryby

Ryby jsou tajnůstkáři. Kozoroh je zase sólo hráč. Každé znamení má na okolní svět jiný pohled. Ryby nejsou praktické a to vadí Kozorohovi.

Vodnář a Střelec

Zpočátku jsou ve vztahu spokojení. V mnohém se totiž podobají – jsou nezávislí, dobrodruzi a navíc samostatní. Střelec je však příliš zaměřený na sebe. To se Vodnářovi nelíbí a tak jejich vztah časem ztroskotává.

Beran a Panna

Jsou to velmi rozdílné povahy a i když se protiklady přitahují, vztah těmto dvěma znamením dlouho nevydrží. A to díky beranovi, který je lehkovážný. Panny mají stále strach a to Berana brzy omrzí. Občas se dostanou do situace, ve které nemají pochopení.

Beran a Rak

Berani jsou ohniví, Raci zase křehcí, velmi těžko zvládají beraní živočišnou energii. Rak připadá Beranovi nudný. Jsou totiž jako oheň a voda.

Býk a Lev

Býk potřebuje respekt a oddanost. Tyto vlastnosti jim Lev neumí poskytnout. Sám totiž potřebuje být obdivován.

Rak a Váhy

V prvopočátku je vztah mezi těmito dvěma znameními idylický. Idylka však brzy vyprchá. Rak potřebuje porozumění, které mu Váhy nedopřávají