KrásaKrása a móda

Nejhorší Cien produkty z Lidlu: které to jsou v roce 2023

Nejhorší Cien produkty z Lidlu: které to jsou v roce 2023

Znáte to, někdy sotva stíháte práci, děti, kamarádky, a tak nemáte čas si skočit do drogerie pro různé kosmetické produkty? Možná jste si všimli, že v Lidlu se prodává značka Cien, která nabízí:

  • Šampony a kondicionéry
  • Sprchové gely
  • Pleťové krémy
  • Deodoranty
  • Tělové másla
  • Dekorativní kosmetika

Cien Moisturising Aqua Cream

Prezentuje se jako vynikající hydratační krém, který se snadno vstřebává do pleti, nelepí a ke všemu má příjemnou vůni. Ale jediné, co je na tomto pozitivní je cenová dostupnost. Nejenže obal nikoho na první pohled nepřitáhne, ale také vám na obličeji spíše uškodí, než pomůže. Krém chemicky zapáchá a při nanesení štípe po obličeji, což může po chvíli přestat, ale dávejte si pozor a krémy co vás štípou okamžitě dejte pryč. Samotné pleť je po něm lepkavá, takže pokud poté nanesete make-up, tak je jistota, že nebude perfektně a jednotně daný. Ke konci pleť nehydratuje a nemá žádné pozitivní účinky.

Cien denní krém proti vráskám Q10

Mělo by se jednat o účinný krém v boji proti vráskám, které je nejen vyhlazuje, ale zabraňuje také jejich vzniku. Nebudeme si nic nalhávat, že v tomto boji, je potřeba opravdu silný bojovník, který nebude stá do pár desítek korun. Cien denní krém má umělé aroma a je nevhodný pro problematickou pleť. Stejně jako Cien Moisturising Aqua Cream mastí a lepí na pleti, takže též společně s make-upem dělají neplechu. Na vrásky nijak neúčinkuje ani po pravidelné používání.

Shrnutí

Občas nakupovat bez promyšlení, jen z důvodu, že si chcete obstarat „nějaký“ krém na pleť nebo jinou kosmetiku vás může stát více než dost. Například produkty od Cien denní krém a Moisturising aqu cream slibují mnoho, ale neudělají nic. Zvláštně zapáchají, lepí na pleti a nijak nepomůžou.