Další

Nejhezčí rychlovarné konvice 2023: Retro i nádherně moderní kousky

Nejhezčí rychlovarné konvice 2023: Retro i nádherně moderní kousky

Rychle se blížící vánoční čas nás opět všechny nutí přemýšlet nad volbou toho správného dárku, který potěší. V případě ženského pohlaví nelze nikdy nic zkazit výběrem nového vybavení do kuchyně.  Výborným dárkem se může stát například rychlovarná konvice. Ovšem více než obvykle v případě vánočního dárku platí, že vybraný kousek by kromě funkčnosti a praktičnosti měl nabídnout také stylový a oku lahodící design. V následujícím článku vám proto přinášíme 3 tipy na ty nejhezčí rychlovarné konvice roku 2023.

De’Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BK

Rychlovarná konvice De’Longhi Icona Vintage musí potěšit oko každé ženy. Její nádherný retro styl s italským nádechem je podškrtnutý kvalitním, vysoce lesklým nerezovým materiálem s matnými detaily. Díky němu konvice působí opravdu luxusním dojmem. Zároveň je ale také dostatečně praktická. Její objem je 1,7 litru a díky ukazateli hladiny máte množství vody v konvici vždy pod kontrolou. Ohřev vody je velmi rychlý a na svůj oblíbený horký nápoj díky tomu nemusíte čekat dlouho. Její čištění je také velmi snadné – postačí vyjmout filtr proti vodnímu kameni a omýt jej. Samozřejmostí je ochrana konvice před zapnutím bez vody i funkce automatického vypnutí při převaření vody či sejmutí přístroje z otočné základny.

Lauben Electric Kettle 17BC

Snad ještě propracovanější a luxusnější vzhled vám může nabídnout rychlovarná konvice Lauben Electric Kettle. Díky dekorativnímu retro stylu art deco a matnému černému povrchu působí opravdu čarokrásně a stane se ozdobou každé kuchyně. Její styl pak doplňuje ručičkový ukazatel teploty vody v její přední části. Objem konvice je 1,8 litru. Materiálem je kvalitní nerezová ocel a o bezpečnost se starají bezpečnostní pojistky proti přehřátí a zapnutí bez vody.

Tefal KI883D10 Majestuo

Pokud preferujete spíše krásné a štíhlé linie moderního stylu, pak vás zcela jistě zaujme rychlovarná konvice Tefal Majestuo. V moderně zařízené kuchyni se tento přístroj bude opravdu krásně vyjímat a potěší duši každé ženy. Do konvice se vejde 1,5 litru vody. Dále potěší velmi užitečná funkce nastavitelné teploty (9 různých stupňů), díky které si můžete vybrat stupeň ohřevu přesně podle vaší chuti nebo připravovaného nápoje. To, jakou má připravovaná voda aktuální skutečnou teplotu, se vždy dozvíte z praktické a přehledné LCD obrazovky na konvici. Další praktickou vlastností této konvice je funkce udržování teploty až po dobu 30 minut. Díky tomu si můžete vodu připravit na později bez nutnosti dalšího ohřívání vody.