Krása a módaVlasy

Našívání vlasů v roce 2023: otázky a odpovědi, které vás zajímají

Našívání vlasů v roce 2023: otázky a odpovědi, které vás zajímají

Našívání vlasů je jedna z metod prodlužování. Možná nad touto úpravou uvažujete a máte v hlavě otázky, na které byste rádi slyšeli odpověď. V tomto článku se pokusíme zodpovědět ty nejčastější.

Našívání vlasů: nejčastější otázky a odpovědi

K našívání vlasů se pojí mnoho otázek. Je to zejména dáno tím, že ne každý ví, co se za tímto pojmem skrývá a co si má představit.

  • Co je našívání vlasů?
  • Jak probíhá?
  • Jak dlouho trvá?
  • Jaký materiál se používá?
  • Jaká je následná péče?

Co je našívání vlasů?

Jak už bylo řečeno výše: našívání vlasů je metoda prodlužování. Jde o metodu šetrnou, která je ale náročnější na aplikaci a vyžaduje si tak více času. Díky tomu, že se jedná o manuální navazování, je tato metoda označována jako jedna z nejšetrnějších.

Jak probíhá?

Vše začíná rozhovorem a profesionálem, kterému sdělíte své představy – tvar vlasů, zda chcete či nechcete pěšinku, případně na kterou stranu, jestli chcete ofinu a podobně. Následně se přechází k navázání k vašim přírodním vlasům za pomoci malých uzlíků. Vlasy se rozkládají po celé zadní části hlavy.

Jak dlouho trvá?

Již jsme se zmínili o tom, že našívání vlasů je metoda sice šetrná, ale časově náročnější. Proto počítejte s tím, že se procedura časově pohybuje někde mezi 3-5 hodinami. Vše záleží na zručnosti člověka, který našívání vlasů provádí.

Jaký materiál se používá?

Používají se jak vlasy syntetické, tak i pravé lidské vlasy. Výběr materiálu můžete zkonzultovat s profesionálem, který vám poradí a doporučí.

Jaká je následná péče?

Podstoupit našívání vlasů je jedna věc. Správně se pak o ně starat je věc druhá. A ne všechny ženy vědí, jak správně k tomu přistupovat. Našité lidské vlasy je možné běžně umývat. K péči o ně byste měli používat kvalitní hydratační oleje.

Pokud jde o vlasy syntetické, ty umývejte šamponem a vlažnou vodou. Doporučujeme je ošetřovat sprejem na rozčesávání.