Horoskopy

Muž Blíženec v posteli: 4 věci, které je dobré vědět

Muž Blíženec v posteli: 4 věci, které je dobré vědět

V Blížencích je mnohdy opravdu těžké se vyznat. Žádné jiné znamení totiž není tak proměnlivé, jako právě Blíženci. Zajímá vás muž Blíženec v posteli a chtěli byste se o něm dozvědět víc?

Jak se chová muž Blíženec v posteli?

Mnohdy se zdá, že se lidé narození ve znamení Blíženců k lásce staví s odstupem. Je to dáno tím, že u nich tento cit zpravidla nezaujímá první místo. Neznamená to, že nejsou schopni lásku prožívat, ale mívají velký strach se citově vůči někomu druhému zavázat. Pojďme se podívat, jak se chová muž Blíženec v posteli a co od něho můžete očekávat.

S Blížencem za dveřmi ložnice

Počítejte s tím, že se mužem narozeným v tomto znamení zvěrokruhu se v posteli rozhodně nudit nebudete. Pro muže Blížence neexistují v sexu žádná pravidla, ba spíše naopak. Nesnáší nudu a stereotyp, proto i od svých sexuálních partnerek očekává, že jej vždy dokážou něčím překvapit.

Záleží na okolnostech i na náladě

S Blíženci je to celkově jako na houpačce. Nikdy nevíte, na jaké rozpoložení u nich zrovna narazíte. To se týká i sexuálních hrátek odehrávajících se za dveřmi ložnice. Zatímco někdy jsou muži Blíženci sexuálně velmi aktivní, rádi se ujímají hlavní role a jsou to oni, kdo udává tempo, jindy ale očekávají, že je budete hýčkat, rozmazlovat a převezmete takzvané otěže. Muž Blíženec v posteli je zkrátka jedna velká neznámá – nikdy nevíte, co přesně v daný okamžik můžete čekat.

Muž Blíženec v posteli – čím ho vzrušíte?

Zajímá vás, jaké erotogenní zóny mívají muži narození ve znamení Blíženců? Jejich znalost vám může pomoci partnera uspokojit, maximálně ho vzrušit a ukázat mu, že se o něj zajímáte. Nejzranitelnější místa Blíženců jsou paže a ramena. Pokud budete nuže po těchto partiích těla hladit, zaručeně si všimnete jeho vzrušení.