Horoskopy

Mazaná znamení: 3 jedinci, kteří mají pod čepicí

Mazaná znamení: 3 jedinci, kteří mají pod čepicí

Když o někom řekneme, že je chytrý, neznamená to hned, že je také mazaný. Jakmile ale o někom prohlásíme, že má tzv. pod čepicí, pak je to skutečně liška všemi mastmi mazaná. Podívejte se na mazaná znamení zvěrokruhu a věřte, že následující trojice to se svým okolím opravdu umí.

3 nejvíce mazaná znamení zvěrokruhu

Někdo má talent na to, aby cvičil s lidmi okolo sebe. Přesně totiž ví, co říct a za jaké nitky zatahat, aby dosáhl svého. Tohle jsou za nás tři nejvíce mazaná znamení zvěrokruhu, ze kterých se často stávají velmi zdatní manipulátoři.

  • Rak
  • Štír
  • Ryby

Rak

Pomyslnou hlavní cenu za nejvíce mazaná znamení zvěrokruhu by si mohl právem odnést Rak. Tito lidé jsou rození manipulátoři, kteří vždy dosáhnou svého. Mají v rukávu schovaná esa, která vytáhnou přesně v ten moment, kdy se jim to nejvíce hodí.

Zrozenci Raka to mají v hlavě velmi dobře poskládané. Umí použít tu správnou větu, zalichotit v ten nejlepší možný moment a tzv. udeřit hřebíček na hlavičku.

Štír

Štíři mají v povaze, že jsou mazaní tak moc, až jsou kolikrát vůči svému okolí zlí a vypočítaví. Bohužel už jsou ale tito lidé takoví. S lidmi okolo sebe dokonale manipulují a dostávají je přesně tam, kde je chtějí mít. A díky jejich vrozenému talentu mávat s lidmi jim to ani nedělá tolik práce.

Kdo se narodil ve znamení Štíra, ten má mazanost v krvi. Vždy ví, za kterou nitku zatahat, kdy vytáhnout něčí slabinu nebo naopak poukázat na jeho přednost, aby si dotyčného omotal okolo prstu.

Ryby

Možná na první pohled působí nevinně a neškodně, zdání ale často klame. I Ryby patří mezi mazaná znamení, schovávají se totiž za svou hodnou slupku, za kterou se schovává pěkně mazaná a lstivá hlavička.

Ryby vždycky mají strategii, s každou situací si dokáží poradit tak, aby výsledek byl v jejich prospěch. Někdy i fňukají, aby dosáhli svého.