Horoskopy

Manželky podle horoskopu: TOP 9 znamení pro manželství

Manželky podle horoskopu: TOP 9 znamení pro manželství

Začátky vztahů jsou krásné. Oba partneři mají nasazené růžové brýle, a tak absolutně nevidí chyby toho druhého. Časem první zamilovanost opadne, vztah se dále vyvíjí a přišlo na otázku manželství. Jaká bude vaše přítelkyně manželka? Podívali jsme se pod pokličku jednotlivým znamením horoskopu a seřadili je do žebříčku.

Rak

Na první místo bez váhání patří rak. Jsou rodinně založené a milují rodinu a celkově péči o rodinu.

Ryby

Ženy ryby jsou jako manželky velmi loajální a vždy se na ně můžete spolehnout. S ohledem na jejich kreativitu se s nimi doma ani nikdy nebudete nudit.

Váhy

Ženy váhy jsou inspirativní a laskavé. Milují pořádek a vytvoří vám tak krásný a útulný domov. Jsou také velmi sexuálně založené.

Býk

Ženy narozené ve znamení býka jsou velmi rodinně založené, a jsou také velmi loajální. Jelikož ze své povahy milují jídlo, bude na vás pravděpodobně každý den čekat teplá večeře.

Vodnář

Toto znamení se musí opravdu vždy bavit, protože nesnáší nudu. Pokud tuto ženu zabavíte, na oplátku vám obětuje všechno.

Kozoroh

Skloubení rodinného života, fungujícího manželství a práce je pro mnohé nesplnitelným úkolem. Toto se ovšem nedá říct o ženách kozorozích, které všechny tyto úkoly zvládne s noblesou.

Blíženci

Ženy narozené ve znamení blíženců vás budou velmi podporovat ve všem, co se rozhodnete v životě dělat. Problém je ale rozpolcenost blíženců. Kvůli této vlastnosti bude často měnit své zájmy.

Štír

Štíři jsou náročným znamením. Manželka bude vyžadovat neustále pozornost a někdy možná i více, než na co by měla mít právo. Musíte se pořádně obrnit a pak to zvládnete.

Panna

Panna má jasnou představu o tom, jaký by měl být její manžel. Pokud budete splňovat její představy katalogového manžela, pak vás bude zbožňovat.