Horoskopy

Křehká znamení zvěrokruhu: tato 4 rozhodí každá maličkost

Křehká znamení zvěrokruhu: tato 4 rozhodí každá maličkost

Být křehký a citlivý je mnohdy chápáno, jako nežádoucí vlastnost. Křehcí lidé mají vysoce vyvinutou intuici, která jim pomáhá nacítit se na emoce druhých a rychleji porozumět jejich potřebám. Křehcí jedinci se nejlépe uplatňují v pozicích jako lékaři, zdravotní sestry, sociální pracovníci nebo pedagogové.

Nevýhodou se tato vlastnost stává pro ty, kteří jsou extrémně přecitlivělí a nezvládají emoce zpracovávat. Kdo jsou největší citlivky podle zvěrokruhu?

Rak 

22. 6. až 22. 7.

Raci se schovávají za své tlusté krunýře a působí jako silné osobnosti. Nejsou jim však moc platné. Skrývají pod nimi extrémně citlivou duši. Jejich největší obavou je, že je někdo zraní. Raci jsou velmi jemní a křehcí. S láskou pečují o druhé. Když ale někdo napadne jejich city, ve vteřině otočí a trucují jako malé děti.  

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Váhy nejsou považovány za křehké květinky. Díky své vzdušné povaze působí chladně nebo odtažitě. Tato stránka zastiňuje právě jejich křehkost. Umí skvěle naslouchat a jsou naladěny na potřeby těch méně šťastných. Jsou vždy po ruce, když prožíváte nelehké chvilky. Nemají problém udělat něco navíc, jen aby viděly úsměv na tváři druhých. 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Toto znamení své emoce nedává najevo. Tváří se nedotknutelně a vyrovnaně bez zájmu o názory okolního světa. Mají okolo sebe vybudovanou ochranou zeď a tváří se jako samotáři. Vodnáři si však tuto emocionální bariéru staví, aby ochránili svůj citlivý vnitřní vesmír před jakýmkoliv nesouladem zvenčí.

Ryby

21. 2. až 20. 3. 

Ke křehkým znamením patří jednoznačně Ryby. Jsou to nejempatičtější bytosti ze všech, dokáží se nacítit na problémy druhých a nezištně pomáhat. Pamatují si vše do detailu. To je také kámen úrazu. Emoce prožívají velmi intenzivně a problémy ostatních vztahují na sebe. Důležité je, aby všechny negativní pocity ventilovali prostřednictvím oblíbeného sportu nebo koníčku, jinak jim hrozí psychické vyčerpání.