Móda

Kožené kalhoty outfit: styl, ve kterém budete nepřehlédnutelná

Kožené kalhoty outfit: styl, ve kterém budete nepřehlédnutelná

Sametově jemné nebo lesklé a hladké, vždy ale sexy a stylové – to jsou kožené kalhoty. Tento kus oděvu je jedním z těch, které mohou dodat vašemu šatníku okamžitě rebelštější a sebevědomější vzhled. Ať už jdete na večírek, do práce nebo jen na procházku městem, outfit „kožené kalhoty“ bude vždy in.

Pro sportovní eleganci

Pokud chcete spojit pohodlí a eleganci, zkuste kombinovat kožené kalhoty se sportovním sáčkem a teniskami. Tento styl je oblíbený mezi celebritami jako je Gigi Hadid a Kendall Jenner, které ho často nosí na odpočinkové procházky po městě.

Kožené kalhoty a oversize svetr

Pro pohodlí a hřejivý vzhled zkuste kožené kalhoty s nadrozměrným svetrem. Tento kontrast mezi elegantními kalhoty a volným svetrem vytváří zajímavý a moderní look, který vidíme u celebrit, jako je Rihanna. Inspirujte se touto módní ikonou.

Pro formální události využijte košili

Pokud jdete do práce nebo na formální událost, kožené kalhoty můžete nosit s elegantní košilí a lodičkami. Tento styl vytváří sofistikovaný vzhled, který zdůrazňuje vaši sebevědomou stránku. Inspirací může být například Rosie Huntington-Whiteley. Nebojte se a vyzkoušejte tuto na první pohled netradiční záležitost.

Kombinujte s páskem

Pro zvýraznění pasu a vytvoření ženské siluety zkuste kožené kalhoty spárovat s výrazným páskem. Tento trik často využívají celebrity jako Jennifer Aniston, aby zvýraznily svou krásnou postavu.

Přidejte kovbojské boty

Pokud toužíte po rustikálním vzhledu a opravdu velmi neotřelém vzhledu, zkuste kožené kalhoty kombinovat s kovbojskými botami a košilí. Tento styl zdůrazní vaši divokou a nezávislou stránku. Tento styl by vám jistě schválila ikona módy, Kate Moss.

Kožené kalhoty by měly bát součástí nejednoho šatníku. Jsou kouskem, který může být přizpůsobený různým stylům a příležitostem. Neváhejte experimentovat a najděte ten správný styl právě pro sebe. S koženými kalhotami budete vždy vypadat trendy, stejně jako vaše oblíbené celebrity.