Horoskopy

Korálky podle znamení: jaké jsou pro vás vhodné?

Korálky podle znamení: jaké jsou pro vás vhodné?

Každá to vidíme na rukách ostatních. Všude samé náramky s korálky, ale řekl vám někdo, že se jedná i minerály, které mohou napomoct s vnímáním sama sebe? Rozepsali jsme pro vás všechna znamení zvěrokruhu a k nim hodící se minerály.

Rak, Štír a Ryby

Raci jsou citliví, péči věnující a rodinně orientovaní. Pro tohle znamení se hodí korálky z měsíčního kamene nebo achátů, které zajišťují emocionální stabilitu. Štíři, jak je známo jsou vášniví, odhodlaní a tajemní. Pro ně by mohly být vhodné korálky z granátu nebo onyxu, které podporují transformaci a sílu. Rybám padnou korálky z tyrkysu nebo měsíčního kamene, které jsou na duchovní spojení a emocionální rovnováhu, jelikož Ryby jsou intuitivní, soucitní a umělecky nadaní.

Býk, Panna a Kozoroh

Býci jsou trpěliví, pevní a smyslní. Pro ně jsou vhodné korálky z růžového křišťálu nebo zelených achátů, které pomáhají klidu a stabilitě. Panny jsou praktické, analytické a precizní. Pro ně jsou přímo dělané korálky z aventurínu nebo červeného jaspisu, které přispívají k rovnováze a harmonii. A ať nezapomeneme na Kozorohy, kteří jsou cílevědomí, odpovědní a praktičtí. Těm vyhovují korálky z černého onyxu nebo z achátu, které podporují stabilitu a vytrvalost.

Beran, Lev a Střelec

Odvážní, energičtí a cílevědomí Berani vždy sáhnou po korálcích vyrobených z jantarového kamene, které symbolizují sílu a odvahu. Lvi jsou sebevědomí, charismatičtí a tvůrčí. Pro ně by jsou vhodné korálky z opálu nebo zlatých korálků, které přispívají k projevu individuality a kreativity. Za to dobrodružným Střelcům vystačí korálky z modrého topazu nebo sodalitu, které podporují intuici a duchovní rozvoj.

Blíženci, Váhy a Vodnář

Blíženci jsou komunikativní, zvídaví a proměnliví. Pro ně je jak dělaný ametyst nebo tyrkys, které podporují jasné myšlení a vyjadřování. Vyvážené a sociálně založené Váhy si vyberou korálky z růženínu nebo krásného achátu, které podporují lásku a soulad. A na závěr vodnáři, kteří jsou inovativní, nezávislí a humanističtí, půjdou pro korálky z akvamarínu nebo ametystu, jelikož přináší mentální jas a intuici.

Shrnutí

Nyní už víte, jaký minerál vám dokáže pomoct se starostmi a který se bude hodit i k vašemu outfitu. Například takový dominantní lev občas potřebuje podporu a to od zlatých korálků nebo opálu.