Krása a módaMóda

Komu sluší široké kalhoty: 3 ideální typy postav

Komu sluší široké kalhoty: 3 ideální typy postav

Široké kalhoty jsou stále populární a elegantní volbou oděvu, která může dodat každému outfitu šarm a styl. Nicméně, ne každá postava je pro tento typ oděvu ideální. Zde jsou 3 typy postav, kterým široké kalhoty skvěle sluší, a proč.

Vysoké a štíhlé postavy: Elegantní vzhled

Vysoké a štíhlé postavy jsou jako stvořené pro široké kalhoty. Tyto kalhoty dodávají postavě na důstojnosti a přidávají na délce nohou. Pro tento typ postavy jsou vhodné volnější střihy s vysokým pasem, které opticky prodlužují siluetu. Kombinujte je s elegantními košilemi nebo blůzami a vytvořte sofistikovaný a štíhlý vzhled.

Hruškovitá postava: Vyvážení tvarů

Pro hruškovitou postavu, kdy máte širší boky a užší ramena, mohou široké kalhoty být skvělým způsobem, jak vyvážit proporce. Vhodné jsou střihy, které nejsou příliš zvýrazněné v oblasti boků, ale opticky rozšiřují horní část těla. Doporučujeme zvolit kalhoty s decentními vzory a zajímavými detaily v horní části, aby bylo upoutáno více pozornosti k ramenům.

Cool woman in white tank top and black a-line pants street fashion full body

Postava typu „H“: Definice pasu

Pro postavu typu „H“, kdy máte menší rozdíl mezi obvodem pasu, boků a ramen, mohou široké kalhoty vytvořit iluzi ženské křivky a dodat tvar. Vyberte si kalhoty s vyšším pasem a páskem, který vytvoří efekt opticky zúženého pasu. Dobrou volbou jsou také kalhoty s lehkým rozšířením směrem k dolní části nohou, což přidá na pohybu a ladnosti.

Pamatujte, že v každém případě je klíčové najít správnou velikost a délku kalhot, abyste dosáhli co nejlepšího vzhledu. Ať už si vyberete klasické džíny s rozšířenými nohavicemi nebo volnější kalhoty ze vzdušného materiálu, široké kalhoty mohou být skvělým módním prvkem pro různé typy postav.