Krása a módaMóda

Kde koupit plavky: Tipy na 4 nejlepší obchody v roce 2023

Kde koupit plavky: Tipy na 4 nejlepší obchody v roce 2023

Letní sezóna je za dveřmi a s ní přichází bazény, koupaliště, moře, pláže a tedy neodvratně i plavky! Jaké si ale vybrat, aby lichotily vaší postavě a perfektně vám padly? A kde sehnat dokonalé plavky? To vše jsme si pro vás připravili v dnešním článku!

Obchody s plavkami

ASOS

ASOS je e-shop zaměřený na módu, kde naleznete velký výběr plavek pro různé postavy. Na stránkách ASOS najdete plavky od mnoha různých značek včetně vlastní značky ASOS Design. Nabízejí plavky s vysokým pasem, jednodílné plavky a mnoho dalších střihů. ASOS také nabízí velikosti pro různé typy postav.

H&M 

H&M je známý pro své trendy a cenově dostupné oblečení. Také nabízí velký výběr plavek, které jsou k dispozici v mnoha různých střizích. Na stránkách H&M najdete plavky s vyztužením, plavky s lemováním a mnoho dalších.

Victoria’s Secret 

Victoria’s Secret je známým výrobcem spodního prádla a plavek pro ženy. Na stránkách Victoria’s Secret najdete velký výběr plavek, včetně široké škály bikini a jednodílných plavek. Plavky jsou k dispozici v mnoha různých barvách, střizích a velikostech.

Figleaves 

Figleaves je eshop specializující se na spodní prádlo a plavky pro ženy i muže. Nabízejí široký výběr plavek od mnoha různých značek, včetně vlastní značky Figleaves. Na stránkách Figleaves najdete plavky v různých střizích, velikostech a barvách.

Střihy plavek pro různé postavy

Jaké známe jednotlivé střihy plavek a pro koho jsou vhodné?

  • Plavky s vysokým pasem – ženy s postavou typu hruška a jablko
  • Jednodílné plavky – pro zakrytí břicha a vyniknutí křivek
  • Plavky se širokými ramínky- ženy s větším poprsím
  • Plavky s křížovými ramínky- ženy s menším poprsím
  • Bokovky – ženy s kratším trupem
  • Plavky se sukní – ideální pro všechny typy postav
  • Kraťasové plavky – ženy s úzkými boky a štíhlými stehny