Krása a módaVlasy

Kaskádovitý sestřih: 3 nápady na účes pro každou délku vlasů

Kaskádovitý sestřih: 3 nápady na účes pro každou délku vlasů

Kaskádovitý sestřih vykouzlí efekt svěžích vlasů a to bez ohledu na to, jak jsou od přírody husté nebo naopak řídké. Vlasová kaskáda, jak se kaskádovitému sestřihu často říká, představuje střídání různých délek vlasů – zpravidla platí, že nejdelší vlasy jsou na zátylku a nejkratší nahoře na hlavě.

Je kaskádovitý sestřih stále trendy?

Stejně jako v módě se i na poli účesů trendy neustále mění. Možná vás proto napadla otázka, jestli je kaskádovitý sestřih moderní a žádaný i v této době. Odpověď zní jasně: jednoznačně ano! Jaké jsou jeho výhody?

  • vytvoří efekt živých vlasů
  • je vhodný pro všechny délky vlasů
  • snadno se udržuje
  • vypadá moderně

3 tipy na účes pro krátké vlasy

Kaskádovitý sestřih padne každé délce vlasů, tedy i těm krátkým. Ne všechny ženy holdují dlouhé hřívě. Patříte-li k nim, pak vás určitě zaujmout tipy na kaskádovitý sestřih pro krátké vlasy. Díky tomuto střihu vlasy působí živě a velmi moderně.

3 nápady na účes pro středně dlouhé vlasy

Kompromisem mezi krátkými a dlouhými vlasy je jejich střední délka. Sahá cca po ramena, někdy těsně pod ně. Středně dlouhé vlasy jsou ideální pro ženy, které nechtějí trávit hodiny péčí o dlouhou hřívu, ale zároveň se necítí pohodlně v krátkých vlasech. A tušíte správně, že kaskádovitý sestřih dokonale sedí i této délce – inspirujte se.

3 doporučení na účes pro dlouhé vlasy

Opomenout samozřejmě nemůžeme ani majitelky dlouhých vlasů. Ani vy se moderního kaskádovitého střihu určitě vzdávat nemusíte. Ba naopak. Postupné sestříhání na dlouhých vlasech krásně vynikne, zejména pak tehdy, pokud střih zkombinujete třeba s melíry.

Ať už máte vlasy krátké, dlouhé nebo jste se vydali tzv. zlatou střední cestou, určitě se kaskádovitě sestříhané hřívy nebojte. Tento střih vám padne, dodá vám šmrnc a přidá na atraktivitě.