Další

Jak vypadat mladší podle Jennifer Lopez: Co u ní funguje?

Jak vypadat mladší podle Jennifer Lopez: Co u ní funguje?

Jennifer Lopez je nejen úspěšnou herečkou, zpěvačkou a tanečnicí – ale i její vzhled je naprosto bezchybný. Jaké je tajemství mladistvého vzhledu a dokonalé postavy hollywoodské hvězdy, která nedávno oslavila čtyřiapadesáté narozeniny?

Díky těmto 4 jednoduchým trikům si herečka, známá pod přezdívkou J.Lo., udržuje mladistvou krásu a svěžest.

1. Dbá na dostatečný a kvalitní spánek

Jennifer Lopez už dlouhá léta zdůrazňuje výhody spánku a často uvádí, že kvalitní spánek je jedním z jejích největších tipů pro krásu.

Tajemství duševní a fyzické pohody J.Lo. je jednoduché: každou noc se snaží dosáhnout alespoň sedmi až devíti hodin kvalitního spánku.

2. Nekouří a nepřehání to s alkoholem

Kouření negativně ovlivňuje lidský organismus zevnitř i zvenčí v mnoha různých ohledech – jedním z nich je i pokožka. Kouření cigaret může způsobit předčasné stárnutí pleti. Bylo také zjištěno, že i silná konzumace alkoholu výrazně urychluje stárnutí pleti.

Jennifer Lopez nekouří ani nepije a celkově žije velmi zdravým životním stylem.

3. Pečuje o svou pleť

Pravidelné čištění pleti může pomoci celkovému vzhledu vaší pokožky – jen dbejte na to, že to děláte správným způsobem. Obličej si myjte pouze ráno, večer a po cvičení (nebo kdykoli, když se silně zpotíte).

„Po cvičení si vždycky, ale opravdu vždycky umývám obličej,“ řekla J.Lo. v rozhovoru pro magazín Hello! „Pomáhá mi to udržet póry čisté a pleť zdravou.“

Dalším klíčovým bodem její péče o pleť je ochrana před sluncem – Lopez se svěřila, že na pleťové krémy s ochranným faktorem 30 a výše nedá dopustit – UV záření je totiž jedním ze zásadních původců vrásek a předčasného stárnutí pleti!

4. Pravidelně cvičí a zdravě se stravuje

Každodenní cvičení, rozumné a vyvážemé stravování a snaha zůstat zdravá a šťastná jsou věci, které udržují hvězdu Jennifer Lopez v nejlepší formě jejího života.

Herečka téměř každý den sportuje – někdy jde o kardio taneční sestavy nebo kruhový trénink, jindy cviky na břišní svaly, výpady nebo třeba angličáky. Své tréninky vždy provádí pod dohledem zlušených trenérů.

Lopez věří, že vnější krása začíná uvnitř. „Je mi líto, ale je to pravda! Myslím, že pití dostatečného množství vody a konzumace čerstvých potravin se spoustou ovoce a zeleniny hraji zásadní roli v kvalitě vzhledu pleti,“ uvedla pro časopis People.

Zdroj titulního obrázku: Profimedia.cz