KrásaKrása a móda

Jak vypadat hezky: Tyto 3 rady nepodceňujte

Jak vypadat hezky: Tyto 3 rady nepodceňujte

Každý toužíme vypadat hezky, a to i když nás zrovna nikdo nevidí. Pokud jste se v těchto slovech našla, pravděpodobně právě začínáte přemýšlet nad tím, jak toho docílit. Přinášíme vám proto několik tipů, jak vypadat hezky a zároveň doufáme, že po přečtení tohoto článku vám stoupne sebevědomí a budete se cítit ve svém těle báječně!

1. Výběr správného oblečení

Kdo by neznal rčení, že šaty dělají člověka? Začněte se tím řídit a jednoduše se přizpůsobte, protože vypadat hezky můžete pouze v oblečení, které vám bude perfektně sedět a bude pro vás zároveň také vhodné. A jak tedy správně vybrat?

  • Zamyslete se nad tím, jaký styl oblékání preferujete – jste spíše romantička nebo drsňačka? Nebo něco mezi?
  • Jaké barvy máte ráda a cítila byste se v nich dobře? Hodně žen má rádo růžovou barvu, ale oblečení volí střídmější. Berte v potaz výsledný efekt vašeho outfitu a zda se v něm budete cítit dobře. Jedině tak budete také hezky vypadat!
  • Kam se chystáte? Jdete na rande, do kina nebo do práce? K jaké příležitosti chcete vypadat hezky? Společenské šaty se hodí do společnosti, zatímco tepláková souprava na sportovnější události.

2. Líčení nepodceňujte

Razíte heslo, že přirozenost je nade vše? Věřte nám, my také! Je však rozdíl na sebe za každou cenu cpát tuny make-upu nebo se přirozeně nalíčit tak, abyste vypadala hezky a cítila se zároveň také dobře. Nepodceňujte líčení a sjednoťte svou pleť lehkým bb creamem, přidejte trochu řasenky a lesk na rty. Hotovo!

3. Hlavu nahoru!

Poslední krok je zároveň tím nejdůležitějším, protože pokud vám chybí sebevědomí, nepomůže vám ani vzhled modelky k tomu, abyste vypadala hezky, protože budete ze svého nitra vyzařovat pravý opak.

Přestaňte se hrbit, vypněte ramena a začněte si důvěřovat. Jednoduše věřte tomu, že jste krásná uvnitř i navenek. Proč? Protože je to pravda! Tak hlavu nahoru!