Horoskopy

Jak souvisí zbrklost a znamení horoskopu: Je nějaké znamení více horkokrevné?

Jak souvisí zbrklost a znamení horoskopu: Je nějaké znamení více horkokrevné?

Čeká-li nás nějaké důležité rozhodování, měli bychom jej náležitě zvážit. Některá znamení horoskopu jsou však zbrklá a horkokrevná. Pak dělají ukvapená rozhodnutí, která je mohou v budoucnu mrzet a své chyby pak často litují. Která to jsou a nepatříte náhodou mezi ně?

Beran

Lidé narození v tomto znamení se vyznačují velkou netrpělivostí. Navíc jsou zbrklí a mají sklony k risku. Rozhodnutí dělají pod vlivem pocitů a emocí, nikoli rozumově. Jakmile se k něčemu jednou rozhodnou, velmi těžko je od jejich rozhodnutí budete zrazovat. Prostě udělají to, o čem jsou přesvědčeni, že je správně a nepřemýšlejí nad následky. Velmi často se rozhodují velice rychle a bez rozmýšlení. Chybného rozhodnutí pak často litují, většinou je však pozdě. Některé věci již zpět nelze vzít.

Ryby

Toto znamení je známé jako impulzivní a činí celkem často špatná rozhodnutí. Má-li o něčem rozhodnout, bývá z toho ve stresu. Pro řešení se tak rozhoduje pod tlakem okolností. Často to pak bývá rozhodnutí špatné a někdy i bezohledné.

Blíženci

Blíženci znázorňují dvojčata. Tento fakt se vpisuje do jejich osobnosti. Zmítají se mezi dvěma osobnosti, mezi dvěma rozdílnými rozhodnutími. Důvodem pro jejich impulzivitu je rozporuplná povaha. Vzhledem k tomu, že tyto bytosti jsou neklidné a zmítá jimi zmatek, většina jejich rozhodnutí je špatná.

Střelec

Unáhlené rozhodnutí dělá v zápalu okamžiku. Později jej lituje. Jeho optimismus způsobuje, že působí rozhodně. On však velmi často nebere v potaz okolnosti a potíže, které mohou nastat a které nečeká. Své rozhodnutí velmi často mění. Je to skutečně střelec. Je hodně spontánní, rozhoduje se rychle a upřednostňuje svoje vlastní pocity. Miluje svobodu a volnost a těm svá rozhodování podřizuje.

Kozoroh

Věci předem neplánuje. Rád dělá vše impulzivně. Je sice spolehlivý a pracovitý, ale rád rozbíjí stereotypy. Pokud dělá něco impulzivně, způsobuje mu to velké potíže. Jakmile zjistí, že jeho aktivita byla chybná, dodatečně jí lituje. Čas však už nevrátí.