DalšíMóda

Jak mohou seniorky oslavit pálení čarodějnic? Přinášíme tipy k odpočinku

Jak mohou seniorky oslavit pálení čarodějnic? Přinášíme tipy k odpočinku

Pálení čarodějnic je tradiční svátek, který se slaví každý rok v noci z 30. dubna na 1.května. Ačkoliv se může zdát, že pálení čarodějnic je určeno především pro mladé lidi, tak i seniorky si mohou užít tuto zábavu. Pokud jste seniorka a hledáte způsob, jak oslavit letošní pálení čarodějnic, tak tento článek je přesně pro vás. Bez ohledu na to, zda chcete trávit pálení čarodějnic s rodinou, nebo raději relaxovat sama.

Piknik v přírodě 

Pokud je počasí příznivé, může být piknik v přírodě skvělou možností pro oslavu pálení čarodějnic. Zavzpomínejte na čundry z dob svého mládí a vyražte si užít letošní čarodějnic ven. Nezapomeňte si s sebou vzít lahodné pokrmy, pohodlnou deku, případně lahvinku něčeho dobrého a vychutnejte si klid přírody. Vyvarujte se ale kvůli bezpečnosti otevírání ohňů k pálení ve volné přírodě.

Kreativní ruční práce

Zakupte si materiály na výrobu čarodějnických klobouků, šperků nebo jiných dekorací, které se mohou hodit na pálení čarodějnic. Tento tip je skvělou volbou zejména pro ty z vás, které mají zájem o kreativní zábavu a baví je za svou zábavou vidět reálné výsledky – hotové výtvory si pak můžete k ohni sama obléci, případně je darovat dětem nebo vnoučatům.

Uspořádejte karaoke 

Karaoke je skvělý způsob, jak se bavit a uvolnit se s přáteli. Připravte si několik skladeb, které jsou pro vás a vaše přátele oblíbené z dob vašeho mládí, a užijte si společnou zábavu a zpěv. Karaoke pomůže pozvednout zábavu při pálení čarodějnic zas o úroveň výše. 

Domácí oslava 

Pokud už jakožto seniorka nejste kvůli podlomenému zdraví schopna chodit ven, tak i domácí oslava může být úžasným řešením, co udělat s pálením čarodějnic 2023. Udělejte si rodinný večírek s různým občerstvením, oslňujícími dekoracemi a třeba i s tematickými kostýmy. Zkrátka za zábavou nemusíte chodit, nechte zábavu přijít k vám!

Relaxujte v lázních

Pro některé seniorky může být vhodným způsobem odpočinku návštěva lázní. Můžete si zarezervovat masáž, užít si saunu nebo vířivku a celkově si užít relaxaci a péči o tělo. Nakonec můžete s kamarádkami strávit večer plný zábavy a smíchu u ohně – řada lázní a lázeňských měst totiž organizuje akce v tento den.