Další

Ideální partner pro Blížence: 4 znamení, která jim sednou

Ideální partner pro Blížence: 4 znamení, která jim sednou

Narodili jste se ve znamení Blíženců a hledáte pravou lásku? Věříte, že některá znamení zvěrokruhu k sobě dokonale pasují a jiným to vyjít nemůže? Zajímá vás, jaký je ideální partner pro Blížence?

Ideální partner pro Blížence – který to je?

O Blížencích se povídá, že jsou velmi náladoví a komplikovaní. Mají dvě tváře, mezi kterými dokážou přepínat doslova z minuty na minutu. Žít s nimi může být někdy pořádně tvrdý oříšek. Ne vždy mají štěstí na volbu partnera. Proč tomu tedy nejít trochu naproti a díky hvězdám nezjistit, jaký je ideální partner pro Blížence a s kým vám to bude klapat?

  • Blíženec + Beran
  • Blíženec + Lev
  • Blíženec + Vodnář
  • Blíženci + Ryby

Blíženec a Beran

Blíženci a Berani se přitahují i bez jediného slova. Rozumí si zejména po sexuální stránce, ale při zájmu obou z nich může skvěle fungovat i běžný život. Blíženec bude v této dvojici vždycky ten více dominantní, což může tvrdohlavému Beranovi místy vadit, ale dokáže-li se přizpůsobit, odměnou mu bude celkem spokojený život po boku divokého Blížence.

Blíženec a Lev

Ideální partner pro Blížence může být ten ve znamení Lva. Tahle dvojice rozhodně má perspektivu a mohou společně vyhlížet do budoucnosti. Blíženci to se Lvi umí a vědí, jak lichotit jejich načechranému egu, pro které jsou Lvi typičtí. I v sexu to těmhle dvěma dokonale klape, Lvi jsou výborní milenci a Blíženci disponují nekonečnou fantazií.

Blíženec a Vodnář

Lidé narození ve znamení Vodnářů dokážou osoby ve znamení Blíženců pochopit tak, jak málokteré jiné znamení. Proto to i těmhle dvěma může krásně fungovat. Vodnáři zpravidla nebývají žárliví, proto ustojí i sem tam nějaké to flirtování, které je Blížencům blízké. V sexu to může být místy trochu nuda.

Blíženci a Ryby

Blíženci a Ryby se vzájemně přitahují už na první pohled. Jsou si sympatičtí, jiskří to mezi nimi od samého začátku. Ryby se tak jeví jako ideální partner pro Blížence, mají spoustu trpělivosti, která je s lidmi narozenými ve znamení Blíženců často potřeba.