Horoskopy

Horoskop na dnešek – úterý 23.5.2023. Láska je ve vzduchu pro Býky, Blížence a Váhy

Horoskop na dnešek – úterý 23.5.2023. Láska je ve vzduchu pro Býky, Blížence a Váhy

Beran

Dnešek pro vás může být náročný. Nebude se vám příliš dařit v činnostech, které každodenně zažíváte. To ve vás může vyvolat pocit frustrace. Navíc pociťujete i nízkou úroveň energie, což je doprovázeno tím, že se vám nedaří řešit problémy. Hrozí vám deprese. Snažte se jim ale nepodléhat a dělejte vše pro to, abyste si zachovali dobrou náladu. Dělejte činnosti, které vás baví. Dejte si pozor také na finance, čekají vás nečekané výdaje. Nenechte se vtáhnout do hádek.

Býk

Dnešní den se ponese ve znamení konfliktů, a to jak v romantickém, tak i profesním a osobním životě. S lidmi kolem vás komunikujte otevřeně a snažte se vidět problém z jejich úhlu pohledu. To vám pomůže konflikty zažehnat a posílí to vaše vztahy s druhými. V seznamování nemáte příliš úspěch a může se zdát, že už to vzdáváte, nezadaní Býci. Pamatujte ale, že se spřízněnou duší se setkáte, když to nejmíň čekáte!

Blíženci

Máte pozitivní náladu, díky čemuž se budete těšit oblibě v kolektivu. Mějte oči otevřené, protože dnešek vám přinese spoustu zajímavých příležitostí, a to j jak v profesním, tak také romantickém životě. Nezadaní mohou právě dnes potkat někoho velmi zajímavého. I když vás dnes čekají překážky, které bude nutno překonat, pokud neztratíte trpělivost, velmi dobře se vám to povede. Nesnažte se mít za každou cenu poslední slovo!

Rak

Emoční nestabilita vás může dost vyčerpávat. Naštěstí vám hvězdy vycházejí vstříc a potřebné množství energie vám posílají zpátky. Abyste své emoce zvládli, je dobrý nápad je nějakým způsobem vyjádřit. První možností jsou kreativní činnosti, jako je hudba, kreslení nebo třeba tanec. Další možností je upřímná komunikace se svými přáteli nebo láskami. Nezapomeňte si dnes udělat čas sami pro sebe.

Lev

Milí Lvi, dnes vás čekají konflikty téměř na každém kroku. Nenechte se do nich vtáhnout, a když už, snažte se nepodléhat emocím. Konflikty řešte s klidem. V práci vás čekají určité neúspěchy, je ale třeba myslet na cíl, kterého chcete dosáhnout a nepolevovat! Také vaše zdraví je ohroženo, proto byste se měli zaměřit na to, abyste se starali sami o sebe – relaxujte, jezte zdravou stravu a dopřejte si dostatečný odpočinek.

Panna

Využijte své dnešní zaměření na detail a praktičnost, bude se vám velice hodit! Můžete si totiž zorganizovat záležitosti doma, ale také v práci. Váš nadřízený si všimne, jak dobře vám jde práce od ruky. V romantickém životě vás čekají určité výzvy, nicméně pokud zachováte trpělivost, můžete je překonat. Cítíte se emočně zranitelní. S partnerem vám skutečně hrozí konflikty a hádky. Pokud se po nich cítíte ve stresu nebo frustrovaní, domluvte si schůzku s dobrým přítelem. Ten vám pomůže k dobré náladě.

Váhy

Milé Váhy, mějte oči otevřené, čekají vás nové příležitosti! A to jak v kariéře, tak také v lásce, vztazích i osobním růstu. Stačí jen chtít a můžete je využít. Za svou tvrdou práci obdržíte v práci uznání. Neusněte ale na vavřínech a dál zarytě pracujte na splnění svých úkolů. Těšíte se vnitřnímu klidu, na kterém ale dále pracujte. Vyplatí se dnes zapracovat také na osobním růstu, ať už to znamená vstoupit do nového kurzu nebo začít se věnovat něčemu zcela novému.

Štír

Dnešek pro vás bude velmi náročný. V cestě za vašimi cíli mohou stát nelehké překážky. Jejich překonávání vás může stát spoustu energie, což se může projevit také na vaší náladě. Bohužel hrozí deprese. Snažte se ale zůstat pozitivní a uvidíte, že všechno hned půjde snáz. Zaměřte se na relaxaci, abyste si doplnili vnitřní energii. Pokud ani to nepomůže zlepšit vaši náladu, domluvte se s dobrým přítelem, který si rád vyslechne vaše problémy.

Střelec

Připravte se, protože dnešní den pro vás bude nároční. Můžete pociťovat vnitřní neklid a hrozí spoustu stresu. V osobním i profesním životě vás čekají problémy a neúspěchy, se kterými bude obtížné se vypořádat. Situace neprospěje ani to, že se objeví nečekaný finanční závazek. Komunikace s ostatními lidmi bude velmi obtížná, může docházet k nedorozuměním. Můžete mít problémy se soustředěním a motivací.

Kozoroh

Dnešní den pro vás bude výzvou. Je jen na vás, jestli překážkám podlehnete nebo se jim postavíte čelem a naučíte se o sobě něco nového. Ať tak nebo tak, bude to pro vás znamenat velkou ztrátu energie. Zaměřte se proto sami na sebe a ve volném čase se věnujte něčemu, co vás doopravdy baví. Je vhodné věnovat čas také relaxaci. Hrozící konflikty vyřešíte jedině tak, že je budete řešit s klidem a upřímnou komunikací.

Vodnář

Dnešní den je naplněn pozitivitou a dobrými vibracemi. Těžit z toho můžete v profesním i osobním životě. Ve všech aspektech života pocítíte spokojenost a motivaci k plnění cílů, které jste si stanovili. Vaše vztahy s okolím jsou harmonické, a to včetně těch romantických. Dneska se vám bude dařit vše, na co sáhnete. Jste zcela přirozeně soustředění. Sdílejte své zájmy s přáteli nebo rodinou, posílí to vzájemné vztahy.

Ryby

Ve vzduchu je plno optimismu a dobré nálady, kterou jste schopni nakazit také své okolí. Zaměřte se na činnosti, které vám pomohou v osobním růstu. Přemýšlejte o svých cílech, může se stát, že ty současné přehodnotíte. Pokuste se také najít způsob, jak těchto cílů dosáhnout. Můžete být emotivnější, než je pro vás obvyklé. Zaměřte se proto na kreativní činnosti, které vám pomohou emoce ventilovat.