Horoskopy

Horoskop na dnešek – pondělí 5.6.2023. Láska je ve vzduchu! Očekávat ji mohou Blíženci a Lvi

Horoskop na dnešek – pondělí 5.6.2023. Láska je ve vzduchu! Očekávat ji mohou Blíženci a Lvi

Beran

Máte chuť zalézt si do postele a zůstat tam celý den. Ačkoli netoužíte po společnosti, měli byste vylézt ven. Přítomnost ostatních na vás může mít blahodárné účinky. Zaměřte se na doplnění vitamínů ve své stravě. Je načase začít se o sebe více starat. Popřemýšlejte o svých plánech do budoucna. Dnes je totiž ideální den začít pracovat na záležitostech, které budou mít dopad do budoucna. Už víte, kam letos pojedete na dovolenou?

Býk

Jste na vážkách. Nevíte, jestli doprava nebo doleva. Stát na místě vás ubíjí a vyčerpává. Přesto se nevyplatí rozhodnutí uspěchat. Když si proberete všechna pro a proti, můžete dojít ke konečnému řešení. Uvidíte, že po zralé úvaze se rozhodnete dobře. Navíc se vám uleví a vaše nálada bude optimistická. Vaše zdraví ale kolísá, na vině je zejména duševní únava. Povzneste se nad zbytečnými překážkami a nenechte si jimi zkazit náladu.

Blíženci

Svým optimismem můžete nakazit ostatní! To je také důvod, proč jste dnes ve společnosti tolik vyhledávaní. Může se dokonce stát, že nezadaní potkají někoho opravdu zajímavého! Dnes se cítíte ve velmi dobré fyzické kondici. Přesto se vyplatí začít se o sebe více starat. Zkuste například nějaký sport, který vás už dlouho láká, ale neměli jste na něj zatím odvahu. Budete mít šanci napravit chybu, které jste se dopustili na někom blízkém.

Rak

Jste nadmíru vitální, a to vás nutí prosadit se snad ve všech oblastech. Je ale důležité dobře si promyslet, co řeknete, než to vypustíte z pusy. Může se totiž stát, že vaše myšlenka zůstane nepochopena nebo se stane základním kamenem pomluv, které se o vás začnou šířit. I když je hezké ostatním pomoci, nemůžete to dělat neustále. Zaměřte se nejprve na své záležitosti, a pokud vám zbude energie, můžete vyhovět požadavkům ostatních.

Lev

Dnes můžete očekávat dobré zprávy, a to buď poštou nebo e-mailem. Nepřijímejte věci tak, jak jsou, ale snažte se je změnit ve svůj prospěch. Budete se cítit lépe. Jste nadmíru aktivní, protože máte spoustu energie. Tento stav ale nemusí trvat věčně, takže je dobré zpomalit. Pokud se ve vztazích budete řídit zdravým rozumem, můžete dnes navázat velmi důležitý romantický vztah do budoucna.

Panna

Jste ochotní ostatním pomoci a navíc jste k nim i laskaví. To způsobí, že za vámi ostatní budou chodit, ale také vás budou chtít napodobovat. Je ideální čas pohovořit si s tím, kdo proti vám něco má. Možná to pomůže vyřešit vaši situaci a nakonec se stanete i přáteli! Vnější faktory na vás působí velmi rušivě. Je třeba snažit se udržet si soustředění. Šetřete energií, budete ji totiž potřebovat. Naštěstí budete mít dnes štěstí a podaří se vám změnit i určité aspekty každodenního života.

Váhy

Vaše emoce jsou jako na houpačce – v jednu chvíli smích a v dalším okamžiku pláč. To může způsobit, že se budete chtít stranit ostatních. To ale způsobí, že se vaše emoce ještě více rozjitří. Potřebujete se o někoho opřít. Zavolejte někomu, komu opravdu důvěřujete. Kolem vás se děje spousta věcí, což vás může vyčerpávat. Nezapomeňte být sami sebou, záležitosti se pak vyřeší téměř samy.

Štír

V minulosti jste se pohádali s blízkým a nepříjemný pocit ve vás stále zůstává. Je načase tuto neshodu zažehnat jednou pro vždy. Obě strany touží po smíru a po tom, aby jejich vztahy byly takové, jako dřív. Dnes máte schopnost najít ta správná slova bez překrucování. Vašemu tělu se nedostává dostatek vitamínů a minerálů – je načase přehodnotit svůj jídelníček. Než budete mluvit, dobře si rozmyslete, komu své myšlenky sdělíte. Hrozí pomluvy.

Střelec

Nechte se nabít energií, která vyzařuje z vašich nejbližších. Nezůstávejte sami, protože pak můžete mít pocit, že jste opuštění a nikdo vás nemá rád. Není to pravda. Právě společnost těch nejlepších přátel vám může pomoci dobít baterky. Je načase zaměřit se na svůj jídelníček. Dlouhodobě vám chybí některé vitamíny, což se nyní může začít zdravotně ukazovat. Lidé, které milujete, budou ve středu pozornosti. Nedaří se vám ukrást si chvíli sami pro sebe.

Kozoroh

Máte chuť zdolat všechny překážky, které vám stojí v cestě. Energie i výmluvnosti na to máte dost, takže s chutí do toho! Jen si dejte pozor, ať si toho nenaložíte příliš. Vyplatí se řešit záležitosti pěkně postupně. Kolem vás je spousta stresu, od kterého si potřebujete odpočinout. Najděte si místo s klidnou atmosférou, kde si odpočinete. Nesnažte se ostatním vnucovat své názory. Stačí je nadhodit a ostatní o nich začnou přemýšlet sami.

Vodnář

Jste optimističtí a tuto energii dokážete přenášet i na své okolí. Ve spojení s vaší milou povahou to z vás činí skvělého společníka. Lidé se o vás doslova poperou! Vaše zdraví je zejména o fyzické kondici, proto nezapomeňte na sportovní aktivity každý den. Dnes vás čeká ocenění tvrdé práce. Vaše úsilí bude odměněno, nicméně k pokroku vám to bohužel nepomůže.

Ryby

Máte rozpracované projekty, které stíháte jen tak tak. Zaměřte se na ty nejdůležitější a na ty, kterým už hoří termín. Energie máte dost, takže se nemusíte bát přepracování. V ohrožení je ale vaše fyzické zdraví – hrozí zejména problémy se svaly. Zaměřte se na protahování svalstva celého těla. Fyzicky je načase zpomalit. Dnes rádi provokujete, snadno se to ale může otočit proti vám.