Horoskopy

Horoskop na dnešek – čtvrtek 8.6.2023. Blíženci vyřeší své konflikty, Panna má podezření, že ji partner podvádí

Horoskop na dnešek – čtvrtek 8.6.2023. Blíženci vyřeší své konflikty, Panna má podezření, že ji partner podvádí

Beran

Nemůžete počítat s tím, že váš vztah nebo manželství funguje na sto procent. O partnerství je třeba se pravidelně starat, ne jenom tehdy, když vám teče do bot. Hrozí ztráta důležitých dokladů a dokumentů. Raději si všechno naskenujte a pošlete na e-mail, než se vydáte na cesty. Dnes je skvělý den pro investice nebo hazard. Problémy, které vám přijdou do cesty řešíte rychleji a lépe. V kariéře se vám daří. Před cvičením nezapomeňte na rozcvičku.

Býk

Komunikace ve vztahu je důležitá. Aby nešlo o prázdné fráze, je zapotřebí ukazovat svou lásku také činy. Kdy jste naposledy udělali pro svého milovaného něco romantického? Jiskřit v pozitivním smyslu to bude se Lvi. Vaše šťastná čísla jsou dnes 39 a 44. Kolega Beran pro vás má informace, které se vám v budoucnu budou velmi hodit v zaměstnání nebo podnikání. Dnes se nepouštějte do fyzických aktivit, raději si sedněte doma s dobrou knížkou. Váš imunitní systém je velmi zranitelný kvůli stresu.

Blíženci

Nezadaní Blíženci se dnes mohou setkat s romantickým partnerem, ale možná si hned neuvědomíte, kolik toho máte společného. Zadané Blížence svedou dohromady úspěchy vlastních dětí. Konflikty, do kterých se dostanete, řešte okamžitě a v klidu. Bude to jednodušší, než si myslíte. V práci se soustřeďte spíše na řešení kreativních úkolů, než na rutinní práci a dolaďování. Neustále mluvíte o tom, jak je důležité zdravě jíst a dostatečně se hýbat – pravdou ale je, že kážete vodu a pijete víno. Zaměřte se raději sami na sebe.

Rak

Na obzoru se v partnerských vztazích rýsuje něco velmi zajímavého. Můžete se těšit na den plní optimismu a nové energie. Se svým partnerem si dnešek doopravdy užijete. Není vhodný čas na cestování, pokud tedy můžete, raději všechny cesty zrušte. Pokud přece jen vyrazíte, mohou se cesty ukázat nejenom jako neplodné, ale mohou také uškodit. V penězích se vám daří, nepřekračujte ale své možnosti. V ohrožení je vaše zdraví, zaměřte se proto na dostatek pohybu a zdravou stravu.

Lev

Přestaňte srovnávat současného partnera se svým bývalým. Toto chování je toxické a navíc se utápíte v minulosti. Pokud jste svobodní, můžete se těšit na divoký den. Dnes není dobrý den na cestování. Raději všechny cesty odložte. Na ostatní buďte laskaví, může se vám to hodit. Finančně jste na tom dobře. V zaměstnání hrozí hádka se šéfem, díky které se od vás odvrátí také vaši kolegové.

Panna

Ve vztahu jste paranoidní, máte pocit, že vás partner podvádí. Nepouštějte se ale do otevřených hádek. Pokud něco chcete zjistit, snažte se zůstat v klidu. O svůj partnerský život je třeba se starat. Nezadané Panny se budou bavit. Všude kolem vás se objevuje číslo 5 – dejte si pozor, vesmír se snaží vám dát znamení. Nezaměstnaní dnes budou mít štěstí. Velmi dobře vám půjdou kreativní činnosti. Jste náchylní k nemocem, zaměřte se na větší příjem vitamínů.

Váhy

Váš partner to s vámi myslí vážně, a vyjeví vám představu společné budoucnosti. To vás může vyděsit. Pokud máte pocit, že je to na vás příliš rychlý vývoj, dejte to své drahé polovičce vědět. Bude ji to mrzet, ale pochopí vás. Je načase zamyslet se nad svými životními i pracovními cíly. Protože pracujete velmi dobře, je dobré setkat se s šéfem a projednat možnosti povýšení nebo zvýšení mzdy. Pokud dnes máte energii navíc, využijte ji.

Štír

Dnes budete přemýšlet o lásce, kterou jste ztratili už dávno. Budete cítit nostalgii i smutek, ze kterého vás může dostat současný partner nebo skupina dobrých přátel. Cestování je něco, díky čemu se cítíte mnohem lépe. Vhodnou destinací je Praha! Vaše šťastná čísla jsou 29, 39 a 42. V zaměstnání a podnikání budete dnes sklízet úspěchy. Snižte množství peněz, které utrácíte za jídlo. Zaměřte se na dostatečný pitný režim.

Střelec

Řeč vašeho těla teď říká více, nežli slova. Uvědomujte si proto, jaké pohyby děláte. Máte silné zprávy, které chcete svému okolí sdělit. Pokud vás čeká pracovní cesta, můžete se na ni vydat bez obav. Bude úspěšná. Všechny napjaté situace dokážete uklidnit a zabránit přerušení komunikačních kanálů. Dnes je ideální den na hledání informací, které vám mohou pomoci učinit důležité rozhodnutí. Na získaných znalostech záleží více na výsledku.

Kozoroh

Váš partner vás považuje za osobu nevyzpytatelnou a těžko pochopitelnou. Pokud můžete, věnujte dnešní čas cestování. Můžete nabýt nové znalosti a vědomosti, které se v budoucnu mohou hodit. Dejte si ale pozor na zbytečné utrácení. Máte chuť bojovat proti zakořeněným názorům. Bohužel se to může jevit jako boj s větrnými mlýny, protože ostatním tento zkostnatělý systém vyhovuje. V práci je dobré znát své limity. Když jste vyčerpaní, odmítněte pracovat přesčas.

Vodnář

Nezadané Vodnáře mohou okouzlit ohnivá znamení. Zadaní Vodnáři dnes mohou pociťovat ve vztahu nudu. Řešením je převzít iniciativu a postarat se o společnou aktivitu. Pokud se vydáte na cesty, očekávejte to nejhorší. Naštěstí žádný problém dnes nemůže zkazit vaši dobrou náladu. Žlutá barva je dnes zdrojem vaší pozitivní nálady. Je proto dobré obléci si něco žlutého! V práci můžete zažít flirtování ze strany svého kolegy. Chronická bolest či onemocnění se dnes může nepříjemně připomenout.

Ryby

Zadaní dnes pocítí lásku od svého partnera. Ve vztahu jsou opravdu šťastní. Velice dobře půjde zejména flirtování se znamením Váhy. Čísla 6, 85, 43 a 6 vám dnes přinesou hodně štěstí. Není ale vhodné věnovat se hazardním hrám. V zaměstnání se cítíte sebevědomě a finančně jste na tom dobře. Můžete se zaměřit na to, jak maximalizovat své zisky a ušetřit co nejvíce peněz. Hrozí problémy s imunitním systémem. Vyhněte se proto sladkému a chlazeným nápojům.