Horoskopy

Horoskop na dnešek – čtvrtek 19.10.2023. Býk může něco důležitého přehlédnout, Štír může odpustit dávnou zradu

Horoskop na dnešek – čtvrtek 19.10.2023. Býk může něco důležitého přehlédnout, Štír může odpustit dávnou zradu

Beran

Dnes se snažte věnovat kreativním činnostem. Je pravdou, že máte spoustu práce v domácnosti a na pracovišti, které vám to nedovolí v takové míře, v jaké chcete. Nicméně ve volném čase můžete pomocí kreativity zpracovat i své emoce. Je možné, že vás zasáhne inspirace na vylepšení domácnosti nebo skvělý vánoční dárek pro blízkou osobu. Zapište si je! Jak rychle nápad přišel, tak rychle může odejít.

Býk

Dejte si velký pozor. Je možné, že něco důležitého přehlédnete, a to vám může způsobit veliké potíže do budoucna. Příliš se soustředíte na detaily, takže nevidíte něco opravdu velkého. Zkuste se na věc nejprve podívat z dálky a teprve potom jděte do hloubky. Tento problém může vzniknout na pracovišti, ale také v osobním životě. Ve vztazích to dnes bude napjaté. Pamatujte si, že někdy je lepší prohrát jednu bitvu, abyste nakonec vyhráli válku. Nebojte se drobných ústupků.

Blíženci

Dnes se necítíte na řešení každodenních problémů. Chtěli byste jen tak sedět a relaxovat, přemýšlet o sobě a svých vztazích. Bohužel vám to nebude dopřáno. Kolem vás se bude dít spousta věcí, které budou vyžadovat vaši pozornost. Je důležité, dát si na chvíli pauzu. Pokud se vám to nepodaří přes den, alespoň večer si dopřejte horkou lázeň nebo si udělejte masku na obličej. To vám pomůže relaxovat a doplnit energii.

Rak

Je možné, že se vám ozvou lidé, se kterými už delší dobu nejste v kontaktu. Nevyhýbejte se hovoru s nimi, může vám to zlepšit náladu a dokonce přinést nové příležitosti. Než se rozhodnete, uvařte si šálek čaje a o všem v klidu popřemýšlejte. Možná podlehnete nostalgii a sami zavoláte někomu, koho jste už dlouho neviděli. Dejte si pozor, hrozí vám problémy s chodidly. Noste pevnou obuv, a když už někam půjdete naboso, buďte velmi opatrní. Vyplatí se investovat do zdravotní obuvi nebo aspoň vložek do bot.

Lev

Ke svým nejbližším se dnes snažte chovat co nejlaskavěji. Mějte s nimi trpělivost. To, že nechápou, co jim chcete sdělit, nemusí být jejich chyba. Možná se jen špatně vyjadřujete. Vaši milovaní potřebují cítit vaši lásku. Nebojte se projevit své city navenek. Dnes byste měli dát přednost rodině před profesními povinnostmi. Není nejlepší čas na cestování, hrozí vám ztráta něčeho důležitého. Může jít o doklady nebo také o dokumenty.

Panna

Důvěřujte své intuici, protože právě teď má významný vliv. Může vás dovést na místo, kde vám bude poskytnuta zajímavá příležitost. Díky své intuici se umíte naladit na naděje a sny ostatních. Lidé mají pocit, že jim rozumíte a rádi se vám svěří se svými starostmi. Dejte si ale pozor na to, ať jim příliš neradíte. Zkuste vyjádřit pochopení. Snažte se nasměrovat své myšlenky zejména na to, jak dosáhnout vlastního štěstí. Někdy se vyplatí být trochu sobecký.

Váhy

Ať už pracujete v jakémkoli odvětví, dnes vás práce bude bavit. Může přijít něco nového, co vaši pracovní činnost zpříjemní. Může to být nový kolega, nová zodpovědnost, ocenění za vaši práci a další. Nebojte se dnes popustit svou fantazii a pusťte se do něčeho kreativního. Například pomocí štětce a barev ze sebe můžete dostat emoce, které jste neuměli zpracovat. Díky kreativitě se můžete uvolnit také ze sevření stresu.

Štír

Dnešní den je ideální pro to, abyste zjistili, kdo z vašich přátel vás v minulosti zradil. Pravděpodobně nebude mít pro své chování dobré vysvětlení. Nebojte se s ním přerušit vazby. Nezachovávejte ale zášť uvnitř, to vám může zbytečně ubírat energii. Pokud s tímto člověkem musíte i nadále fungovat, například v zaměstnání, komunikujte spolu výhradně o práci. I když se vám podaří odpustit, dané osobě už nikdy nemůžete věřit.

Střelec

Máte nutkání vyrazit na nákupy a pořídit si něco nového. Měli byste se ale spokojit s nákupem toho nejnutnějšího, co opravdu potřebujete. Můžete totiž podlehnout touze nakupovat impulzivně. A to je zbytečná ztráta peněz. Ty se vám mohou v budoucnu hodit na něco jiného. Možná si těmito nákupy kompenzujete určitou prázdnotu ve svém životě. Jestliže potřebujete emocionální pomoc, udělejte si meditaci a zaměřte se na skutečný problém.

Kozoroh

Jste přecitlivělí. Pokud tedy reagujete na nějakou situaci, snažte se zapojit více rozumu a podívejte se na záležitost ze strany druhé osoby. Díky tomu, že vaše intuice je na vysoké úrovni, budete se umět vcítit do druhých lidí. Nenechte vystoupit své emoce ve vypjaté situaci, i když potlačovat je také není zdravé. Jen se snažte nereagovat přehnaně. S partnerem jste v harmonii, užívejte si proto domácího štěstí. Můžete společně probrat citlivé téma, které vás oba tížilo.

Vodnář

Jste velice veselí a toužíte po zábavě. Dnes vás rozhodně neuspokojí, když budete sedět doma. Vyrazte někam do společnosti, nebo uspořádejte posezení pro své přátele. Naplánujte si den plný lidí, protože jejich společnost jednoduše potřebujete. Díky tomu můžete doplnit svou energii. V zaměstnání bude třeba vynaložit zvýšené úsilí, vaše tvrdá práce ale bude odměněna. Jste velice flexibilní, což z vás dělá nepostradatelného zaměstnance i kolegu.

Ryby

Je vhodný den pro meditaci. Váš vnitřní svět potřebuje trochu péče. Zaměřte se proto na prospěšné činnosti, jako je cvičení jógy, meditace a relaxace. Čerpejte energii. Je možné, že vás dnes bude honit mlsná. Důvodem je právě prázdno ve vašem nitru, nikoli žaludku. Pomůže vám čas strávený venku v přírodě. Udělejte si procházku sami nebo s přáteli. Pokud nemůžete vyrazit z města ven, zajděte si alespoň do parku. Čas si můžete zpříjemnit poslechem klidné hudby.